„Můj táta bude králem, tak si raději dávejte pozor“: Princ George si dovolil ukázat svou převahu nad ostatními

Devítiletý syn prince Williama a Kate Middleton, princ George, si uvědomuje, že se v budoucnu stane králem Velké Británie.

Navzdory přísné výchově si jednou dovolil ukázat svou převahu nad ostatními. Tento případ je podle britského bulvárního deníku The Sun popsán v knize o královské rodině The New Royals známé novinářky Katie Nichollové.

Princ George/ Zdroj: YouTube

„William a Kate vychovávají své děti, zejména prince George, s vědomím toho, kým jsou a jaké role zdědí… George chápe, že se jednou stane králem…“ tvrdí ve své knize britská spisovatelka.

Princ George a princezna Charlotte/ Zdroj: YouTube

Princ George jednou své spolužáky šokoval: „Můj táta bude králem, tak si raději dávejte pozor.“ Mladý princ navštěvoval elitní londýnskou přípravnou školu Thomas’s Battersea, kde rok stojí 19 tisíc liber.

Princ George a princezna Charlotte/ Zdroj: YouTube

On, jeho sedmiletá sestra Charlotte a čtyřletý bratr Louis nastoupili do soukromé školy Lambrook School poblíž Ascotu v hrabství Berkshire poté, co se princ a princezna z Walesu přestěhovali do Windsoru krátce před královninou smrtí.

Děti prince Williama a vévodkyně Kate/ Zdroj: YouTube

Nejstarší syn prince Williama a vévodkyně Kate je v následnickém pořadí druhý.

Princ George se svou matkou Kate/ Zdroj: YouTube

PSALI JSME: MOMENT, KTERÝ DOJAL LIDI PO CELÉM SVĚTĚ: PRINCEZNA CHARLOTTE PŘI POSLEDNÍM ROZLOUČENÍ S KRÁLOVNOU NEUDRŽELA SLZY

PŘIPOMÍNÁME: OBDOBÍ STÁTNÍHO SMUTKU SKONČILO: PRINC A PRINCEZNA Z WALESU SE POPRVÉ PO ODCHODU KRÁLOVNY OBJEVILI NA VEŘEJNOSTI

Share