Jiří Krampol se stal hvězdou TikToku: „Jsem nejstarší tiktoker v republice, možná v Evropě“

Jiří Krampol umí překvapit. Slavný herec a moderátor se stal hvězdou TikToku. Rád spolupracuje s mladšími kolegy a tvrdí, že je nejstarší tiktoker v České republice.

Herec letos v létě oslaví 85. narozeniny, přesto rád baví diváky, a tak se nebojí spolupracovat s mladými herci a influencery. Mladým divákům se to líbí.

Jiří Krampol / Zdroj: youtube.com

„V současné době jsem nejstarší tiktoker v republice, možná v Evropě. Děláme srandy s Kajumim,“ řekl pro eXtra.cz Jiří Krampol s tím, že jedno jejich video, které udělali prý náhodou v tramvaji, zhlédlo téměř jeden a půl milionu diváků.

Vysvětlil, že ho to baví, takže budou spolupracovat dál. Zatím bylo zveřejněno jen pár jejich videí, něco nového už natočili a další připravují.

https://www.tiktok.com/@adamkajumi/video/7178050898218749189

„Musím říct, že Jirka je do toho nadšený. Je na něm vidět, že je osobnost a takový šoumen, že bez ohledu na platformu to odehraje vždy výborně,“ uvedl pro eXtra.cz influencer Adam Kajumi.

Překvapilo ho, že se Jiří Krampol stal populárním na TikToku, spousta lidí tam sleduje jejich videa, ale na Instagramu už tato videa takový úspěch neměla. Nyní už připravují nové klipy, některé budou s poselstvím, jiné jen vtipné. Byl by rád, kdyby to mělo pozitivní vliv na mezigenerační respekt.

Adam Kajumi / Zdroj: youtube.com

Oba jsou z této spolupráce nadšení, funguje to skvěle, baví je to. Kajumi dodal, že mnoho situací vymyslel sám Krampol. Někomu se může zdát, že je to spojení nespojitelného, ale podle Adama tomu tak není, myslí si, že je to moderní.

PSALI JSME: STATEČNÝ FELIX SLOVÁČEK: „KDYŽ SE BUDE NĚCO DÍT, AŤ ŽENSKÁ UTEČE. JÁ BYCH UTEKL TAKÉ“

PŘIPOMÍNÁME: JANA HLAVÁČOVÁ SLAVÍ 85. NAROZENINY: JAK DNES ŽIJE SLAVNÁ HEREČKA

Share