Jiří Krampol tři dny upoután na lůžko: co se hercovi stalo

Vánoční svátky a Nový rok strávil Jiří Krampol v nemocnici. Domů se herec vrátil až začátkem ledna. Lékaři mu doporučili strávit zimní měsíce doma, aby neonemocněl, protože to pro něj může být velký problém. Umělec se také nechal očkovat, ale kvůli vedlejším účinkům byl pár dní upoután na lůžko. Píše o tom server TN.cz.

Herec se řídí radami lékařů, protože by nechtěl onemocnět a znovu skončit v nemocnici. Kromě toho se také rozhodl nechat se očkovat, ale po injekci se necítil dobře. Tři dny ležel v horečkách.

Jiří Krampol / Zdroj: youtube.com

V nemocnici mu nedávno pomohli a na svůj zdravotní stav si nestěžoval. „Jenže před pár dny jsem byl na vakcíně na covid-19, po které mi bylo příšerně zle,“ řekl pro TN.cz Jiří Krampol.

Jiří Krampol / Zdroj: youtube.com

Herec dodal, že sice má zvýšenou teplotu, ale teď už se cítí lépe. Lékař mu vysvětlil, že může trvat několik dnů, než se jeho stav stabilizuje.

Jiří Krampol / Zdroj: youtube.com

Tento měsíc ještě nebude nic dělat. Neseděl neustále doma, ale před očkováním nechodil mezi velké skupiny lidí. Nechodil na různé akce, například na večírky. Doufá, že se bude brzy cítit dobře.

PSALI JSME: HEIDI JANKŮ SE POPRVÉ VYJÁDŘILA K VIDEU, NA KTERÉM TANČILA NA BARU: CO ŘEKLA

PŘIPOMÍNÁME: PEKAROVÁ ADAMOVÁ PODPORUJE ZVÝŠENÍ VĚKU PRO ODCHOD DO DŮCHODU: ŘEKLA, KOHO SE TO NEBUDE TÝKAT

Share