„Co tam je za nesmysly“: Jiřina Bohdalová promluvila o stavu současné kulturní tvorby

Jiřině Bohdalové se nelíbí, jak nyní někteří lidé vytvářejí svá kulturní díla. Podle ní nyní v televizi vysílají pitomosti. Herečka také řekla, že je nyní málo lidí, kteří píší dobré scénáře.

Jiřina Bohdalová / Zdroj: tv.blesk.cz

Jiřina Bohdalová prozradila, že čte scénář a pokud pro ni role není zajímavá a pokud jí nevěří, tak takovou roli odmítne. Nezajímá ji jen natáčení, hlavní pro ni je charakter postavy a také příběh. Píše o tom server Stars24.cz.

Nyní je podle ní málo lidí, kteří píší dobré scénáře. Vzpomíná, že si jednou přečetla scénář, který se jí moc líbil a chtěla hrát roli, i kdyby jí za to nikdo nezaplatil.

Jiřina Bohdalová / Zdroj: youtube.com

Některé moderní filmy a seriály se jí nelíbí. „To plácání a cucání si z prstu, toho teď je! Vždyť se koukněte na televizi, co tam je za pitomosti,“ řekla pro server Sedmička.týden.cz.

Herečka si myslí, že autoři by měli umět zaujmout diváky, podle jejího názoru to kdysi v minulosti uměl dramatik a scenárista Jiří Hubač.

Jiřina Bohdalová / Zdroj: youtube.com

Navíc se jí líbilo, jak Hubač pracoval, psal scénáře ručně a dávalo to smysl. Vždy se k tomu mohl vrátit a přečíst si, jak o něčem psal dříve.

PSALI JSME: PAPARAZZI ZACHYTILI 53LETOU LOPEZ V PLAVKACH: JAK VYPADÁ BEZ PHOTOSHOPU

PŘIPOMÍNÁME: “JÁ JSEM HRÁLA S VÁCLAVEM HAVLEM”: EVA HOLUBOVÁ PROMLUVILA O SVÉM VYSTOUPENÍ V PODKRKONOŠÍ

Share