„Nás lidi jako pár milují“: Agáta Hanychová je překvapená, jak na ni se Soukupem lidé reagují

Agáta Hanychová chodí s Jaromírem Soukupem už několik měsíců. Když se její fanoušci dozvěděli, kdo je její nový partner, byli šokováni, ale situace se změnila a už ho chválí. Na Instagramu píší k jejím fotografiím mnoho pozitivních komentářů.

Lidé si nedávno mysleli, že Agáta a Jaromír spolu dlouho nebudou, ale mýlili se. Modelka v rozhovoru pro eXtra.cz. prozradila, že je překvapená, jak na ně lidé reagují. Nyní čte mnoho pozitivních komentářů.

„Já jsem z toho v šoku, že nás lidi jako pár milují,“ řekla pro eXtra.cz Agáta Hanychová. Zvykla si, že ji lidé dříve kritizovali a psali ošklivé věci.

Takže dříve, na začátku vztahu měla vypnuté komentáře, ale teď se situace změnila, lidé píší něco pozitivního. Je ráda, že je teď fanoušci vnímají dobře.

Prozradila ale, že ještě zbývá jedna věc, která ji štve. Lidé si z nějakého důvodu myslí, že se jejímu partnerovi nelíbí, že natáčí videa na Instagram, ale to není pravda. „To je jediná výtka, kterou bych k mým holkám měla,“ dodala Hanychová.

Nedávno zamilovaný pár odpočíval ve Španělsku, kde má mediální magnát vilu. Před pár dny ale odletěli do New Yorku. Modelka byla v tomto městě už několikrát, ale tentokrát ho projela na kole. Svým fanouškům ukázala několik videí, pár si dovolenou rozhodně užívá.

Jaromír Soukup nedávno pro magazín Exkluziv řekl, že na první rande šli do restaurace a bylo tam hodně lidí, takže pochopil, že o tom brzy budou vědět i další lidé.

PSALI JSME: „CO TAM JE ZA NESMYSLY“: JIŘINA BOHDALOVÁ PROMLUVILA O STAVU SOUČASNÉ KULTURNÍ TVORBY

PŘIPOMÍNÁME: ZLATA ADAMOVSKÁ VRÁSKY NESKRÝVÁ A UMÍ STÁRNOUT S GRÁCIÍ: „STÁRNUTÍ JE OTÁZKOU INTELIGENCE“

Share