Eva Samková je už vdaná paní: Jejím manželem je známý herec. Od čtvrtka nosí jeho příjmení

Známá snowboardistka Eva Samková se 15. září provdala za herce Marka Adamczyka. Vítězka zimních olympijských her 2014 ve snowboardcrossu ponese jeho příjmení. Píše o tom server Stars24.cz.

Eva Adamczyková / Zdroj: youtube.com

Eva Samková je známá česká sportovkyně. V roce 2014 dorazila do Soči, kde se konaly zimní olympijské hry a stala se vítězkou ve snowboardcrossu. V roce 2018 získala bronz na olympijských hrách v Pchjongčchangu.

Třikrát vyhrála mistrovství světa juniorů. Před třemi lety se stala mistryní světa. Na konci roku 2021 se zranila, kvůli čemuž nejela do Pekingu, kde se v roce 2022 konala olympiáda.

Eva Adamczyková / Zdroj: youtube.com

Ve čtvrtek 15. září 2022 měla Eva Samková obrovský důvod k radosti. Vdala se, jejím manželem je 34letý herec Marek Adamczyk. Diváci si mohou pamatovat, že hrál v seriálech Kukačky, Svět pod hlavou či Specialisté.

Se svým partnerem chodila čtyři roky. Partneři si vybrali skvělé místo pro svatbu, jde o horskou boudu Dvoračky v Krkonoších. Eva Adamczyková je nyní vdaná paní.

Eva Adamczyková a Marek Adamczyk / Zdroj: youtube.com

„Úspěchy nedělá jméno, ale osoba. Moje maličkost odteď s hrdostí, láskou a radostí nosí příjmení Adamczyková,“ řekla slavná sportovkyně.

Psali jsme:Petr Čepek trpěl zákeřnou nemocí, kterou u něj objevil léčitel: „Táta byl ale ateista, na nic takového nevěřil“

PSALI JSME: TEREZA HLŮŠKOVÁ UŽ NENÍ SAMA: RANDÍ SE SLAVNÝM FOTBALISTOU

PŘIPOMÍNÁME: „ANO, NĚKOHO JSEM POTKALA“: VERONIKA ŽILKOVÁ UŽ NENÍ SAMA A PROZRADILA JMÉNO NOVÉHO PŘÍTELE

Share