„U nás je demokracie“: Rozkol u Hanychové a Soukupa. Neshodnou se v tom, koho chtějí vidět na Hradě

V pátek začne druhé kolo prezidentské volby. Mnoho lidí podporuje generála ve výslužbě Petra Pavla, další část občanů bude volit expremiéra a šéfa hnutí ANO Andreje Babiše. Někdy i velmi blízcí lidé, jako jsou manželé, partneři nebo přátelé, mají na tuto volbu různé názory. Týká se to i Agáty Hanychové a Jaromíra Soukupa. Píše o tom portál Ženy.iPrima.cz.

Agáta Hanychová / Zdroj: youtube.com

Nyní je česká společnost rozdělena do dvou skupin, každá z těchto skupin podporuje buď Petra Pavla, nebo Andreje Babiše. Někdy se kvůli volbě prezidenta hádají i členové jedné rodiny.

Influencerka a moderátorka Agáta Hanychová v prvním kole volila bývalého premiéra. Její maminka, herečka Veronika Žilková veřejně podpořila ekonomku a bývalou rektorku Mendelovy univerzity v Brně Danuši Nerudovou.

Agáta Hanychová a Veronika Žilková / Zdroj: youtube.com

Její partner, mediální magnát a moderátor Jaromír Soukup má také jiný názor, není příznivcem šéfa hnutí ANO. Přesto to pro ně není problém.

„U nás je demokracie a myslím si, že demokracie by měla být ve všech rodinách,“ řekla Agáta Hanychová pro Ženy.iPrima.cz.

Agáta Hanychová a Jaromír Soukup / Zdroj: youtube.com

Myslí si, že každý člověk má právo na svobodnou volbu, to by měli pochopit všichni lidé. V jejich rodině nevznikají hádky kvůli volbám. I tak ale partneři o politice mluví.

Podle ní každý z nich hájí svého kandidáta, v některých situacích jsou jejich diskuse až zábavné. Upřesnila ale, že vše probíhá v klidu, členové jejich rodiny se kvůli tomu nehádají.

Agáta Hanychová / Zdroj: Super.cz

„Myslím si, že v rodinách jsou větší problémy, které by se měly řešit, než je volba prezidenta,“ dodala Agáta Hanychová.

PSALI JSME: JAROSLAVA OBERMAIEROVÁ PROMLUVILA O SVÝCH NEMOVITOSTECH: KDE MOMENTÁLNĚ ŽIJE JEJÍ SYN

PŘIPOMÍNÁME: „S PENZÍ BYCH SICE NEVYŽIL“: FRANTIŠEK RINGO ČECH ŘEKL, ŽE MUSÍ STÁLE PRACOVAT. PROMLUVIL I O POLITICE

Share