Štefan Margita připravil překvapení: co věnoval své milované Haně Zagorové

První koncert Štefana Margity v O2 areně se konal 24. ledna. Několik posledních dní operní pěvec nevycházel z domu, cvičil. Detaily koncertu se skrývaly do poslední chvíle. Dokonce měl i trému. Píše o tom web Blesk.cz.

Je to jeho první koncert v O2 areně. V hledišti však nebude sedět jeho manželka Hana Zagorová, která ho vždy podporovala.

Štefan Margita / Zdroj: youtube.com

Manželé plánovali, že na tomto koncertě spolu zazpívají, Zagorová měla být jeho hostem. Legendární zpěvačka ale opustila tento svět před půl rokem. Vdovec proto věnoval koncert jí a jeden blok měl patřit Zagorové.

Na jeho koncertě zpívali také Vojtěch Dyk a Lucie Bílá, se kterou si neustále volali a mluvili jak zkoušejí písničky Hany Zagorové. Před koncertem vyšlo najevo, že chtějí zazpívat duet Rybičko zlatá, přeju si.

Lucie Bílá / Zdroj: youtube.com

„Jeden z nás začne píseň zpívat a nikoho nenapadne, že najednou se objeví ten druhý a přidá se. Moc se na to těším,“ řekl před koncertem Štefan Margita pro Blesk.cz.

Pro diváky připravil další překvapení. Vystoupení Hany Zagorové mělo být promítnuto a Štefan Margita měl zpívat s ní. Pro TV Prima také přiznal, že má určité obavy, protože tyto chvíle pro něho budou obrovským náporem.

Hana Zagorová / Zdroj: tv.blesk.cz

Na koncert dorazila Lucie Borhyová s rodinou i další známé osobnosti.

PSALI JSME: JITKA ZELENKOVÁ PROŽÍVÁ TĚŽKÉ CHVÍLE: MUSÍ SE ROZLOUČIT S MILOVANOU OSOBOU

PŘIPOMÍNÁME: „S PENZÍ BYCH SICE NEVYŽIL“: FRANTIŠEK RINGO ČECH ŘEKL, ŽE MUSÍ STÁLE PRACOVAT. PROMLUVIL I O POLITICE

Share