„Tradiční zavařování okurek“: Helena Vondráčková se pochlubila, jak si připravila zásoby na zimu. Ukázala neobvyklou fotku

Slavná zpěvačka Helena Vondráčková se rozhodla strávit letošní léto v Česku. Na podzim ale plánuje navštívit i další země. Teď si užívá dovolenou. Kromě toho sbírá například houby a nedávno na svém Instagramu zveřejnila zajímavou fotku, byla zachycena při zavařování okurek. Píše o tom web ŽivotvČesku.cz.

Helena Vondráčková / Zdroj: youtube.com

Zpěvačka si teď užívá dovolenou. kromě toho ale bude v létě ještě pracovat. Prozradila, že o ní Česká televize natáčí dokument a měla by se tomu věnovat hodně času.

Jezdí po různých městech Česka a nedávno měli navštívit Karlštejn. Pak by měla odjet do Polska, kde ji čeká koncert. Poté má naplánované vystoupení pro dlouhodobě nemocné a staré lidi.

Když má Helena Vondráčková volné dny, odpočívá s manželem Michalem Martinem na hausbótu. Kromě toho chodí na procházky a sbírají houby. V těchto teplých dnech samozřejmě zpěvačka ráda plave.

Ale nedávno na svém Instagramu zveřejnila zajímavou fotku, ukázala, že připravila zásoby na zimu. Zavařování okurek podle ní bylo tradiční. Pochlubila se, že spolu s kamarádkou zvládly udělat 74 sklenic.

Helena Vondráčková / Zdroj: youtube.com

Zpěvačka plánuje i dovolenou na podzim, chce ji strávit u moře. „Nejprve v září poletím s kamarádkou na Kanáry a pak v říjnu i někam s manželem,“ řekla pro Život v Česku Helena Vondráčková.

PSALI JSME: DALŠÍ PARODIE ZUZANY BUBÍLKOVÉ: NYNÍ SE PUSTILA DO KARLOSE VÉMOLY A ZPARODOVALA JEHO SVATBU

PŘIPOMÍNÁME: „NEJROZTOMILEJŠÍ ZPRÁVA, JAKOU JSEM KDY VIDĚL“: ŠTĚNĚ SE STALO HVĚZDOU ŽIVÉHO VYSÍLÁNÍ A VIDEO DOBYLO DIVÁKY

Share