„Připadá mi nestálá“: Michal Štika promluvil o podivném chování své dcery Charlotte Štikové

Charlotte Štiková umí překvapit. Shodila několik desítek kilogramů a všichni ji chválili. Poté se však její chování změnilo a téměř přestala komunikovat s rodinou. Její sestra Ornella Koktová a její otec Michal Štika nechápou, co se děje. Portál ŽivotvČesku.cz píše, že už se začalo spekulovat, že by to údajně mohlo souviset s drogami.

Charlotte Štiková / Zdroj: Instagram.com

Nedávno se v médiích začalo psát, že Charlotte Štiková měla údajně prodávat značkové oblečení na internetu. Lidé si stěžují, že jí prý poslali peníze, ale oblečení jim neodeslala a přestala s nimi komunikovat.

Její švagr Josef Kokta v rozhovoru pro Život v Česku prozradil, že její sestra Ornella Koktová jí v poslední době párkrát psala, ale Charlotte neodpovídá. Nekomunikuje s nimi, takže nevědí, kde nyní žije a kde pracuje, nechápou, co se děje.

Ornella Koktová a Josef Kokta / Zdroj: tv.blesk.cz

Charlotte si však občas povídá se svým otcem Michalem Štikou. Četl o jejím obchodu s oblečením, ale dcera ho ujistila, že je vše v pořádku, že vše posílá zákazníkům. Nic bližšího ale o tom neví.

Všiml si však, že chování jeho dcery se změnilo. „Musím přiznat, že mi ale Charlotte připadá v posledních týdnech nestálá, občas dokonce nekomunikuje, přisuzuji to tomu, že na ni může mít vliv nějaké její okolí,“ řekl pro Život v Česku Michal Štika.

Michal Štika / Zdroj: youtube.com

Domnívá se, že možná teď chodí s někým novým, ale to neví. Nedávno měla jít s babičkou do divadla, ale nešla. Otec jí pětkrát volal, ale telefon nevzala.

Její chování se podle něj začalo měnit poté, co zhubla. Proč se to ale stalo, nedokáže říct. „Jak zhubla hodně, jako kdyby jí hráblo,“ dodal Michal Štika.

Michal Štika / Zdroj: youtube.com

Zmíněný portál píše, že podle jeho informací se v jejím okolí začalo spekulovat, že by tyto změny údajně mohly souviset s drogami.

PSALI JSME: „ROZÁRKY SE NEBOJÍM“: ZPOVĚĎ JAROMÍRA SOUKUPA DÁDĚ PATRASOVÉ. JAK SE STARÁ O DCERU A AGÁTU

PŘIPOMÍNÁME: PREZIDENTSKÝ PÁR NAVŠTĚVUJE REGIONY: PŮVABNÁ EVA PAVLOVÁ V BÉŽOVÉM KABÁTĚ ZÁŘILA PO BOKU PETRA PAVLA

Share