Jaromír Jágr poprvé po dlouhé době vyrazil se svou partnerkou do společnosti: Kam vyrazili partneři

Jaromír Jágr se nedávno objevil ve společnosti, dorazil na křest knihy bývalé modelky Evy Čerešňákové. Spolu s ním na akci přišla i jeho partnerka Dominika Branišová. Pár vypadal skvěle. Píše o tom server eXtra.cz.

Jaromír Jágr nepatří k těm hvězdám, které často chodí na různé akce. Jeho přítelkyně Dominika se objevuje na veřejnosti nejčastěji s ním, proto také do společnosti často nechodí.

Jaromír Jágr / Zdroj: youtube.com

Přesto nedávno společně dorazili na křest knihy Evy Čerešňákové. Branišová měla na sobě zelený komplet, Jágr si vybral klasický oblek. Partneři vypadali skvěle.

Jaromír Jágr / Zdroj: youtube.com

Před dvěma lety spolu začali bydlet, před několika měsíci ještě nebyl jejich byt kompletně vybavený, ale to pro ně není problém. Jsou spolu šťastní, jejich láska kvete.

Jaromír Jágr a Dominika Branišová / Zdroj: Herminapress

Na akci dorazily i další celebrity, byl tam známý saxofonista a hudební skladatel Felix Slováček, modelka a zpěvačka Eliška Bučková a herečka a moderátorka Denisa Pfauserová.

PSALI JSME: PROČ SE JI ROZHODLA OPUSTIT DCERA: IVANA JIREŠOVÁ OTEVŘENĚ PROMLUVILA O SVÝCH CHYBÁCH

PŘIPOMÍNÁME: MOHLA LEŽET NA GAUČI A DOSTÁVAT ZA NICNEDĚLÁNÍ ZHRUBA 30 TISÍC MĚSÍČNĚ: PROČ DOMINIKA GOTTOVÁ NIC NEDOSTALA

Share