Lucie Vondráčková odhalila své soukromí a nechala nahlédnout do svého domova: Fanoušci jsou nadšení

Herečka, zpěvačka a maminka dvou dětí Lucie Vondráčková patří mezi známé osobnosti, které si své soukromí přísně střeží. Někdy však může udělat výjimku. Nedávno na svém Instagramu ukázala útulné místo ve svém domě.

Lucie Vondráčková / Zdroj: youtube.com

Lucie Vondráčková se před pár lety rozvedla s hokejistou Tomášem Plekancem, poté si koupila dům na Praze 4, který musela zrekonstruovat. Teď se rozhodla pochlubit novým odpočinkovém místem.

„Transformace původní garáže v Harry Potter místo… Můj další snový projekt,“ napsala na Instagramu Lucie Vondráčková.

Cihly a tmavě hnědé dřevo vytvářejí nevšední atmosféru. Kromě toho je tam houpačka, šachy a jídelní stůl. Fanouškům se to rozhodně líbilo, zpěvačku chválili, podle nich by mohla být i interiérová designérka.

„To je boží! dokonale vyčarovaný,“ napsala jedna ze sledujících. „Klobouk dolů, nádhera,“ pochválil ji fanoušek. „Takový palác bylo těžké tvořit,“ vyjádřil svůj obdiv další.

Lucie Vondráčková / Zdroj: youtube.com

Podle serveru Šíp.deník.cz Lucie Vondráčková koupila svůj dům se zahradou za více než 24 milionů korun. Z tohoto důvodu prodala luxusní byt na Kavčích horách, který jí kdysi daroval bývalý manžel. Kromě toho získala část peněz z finančního vyrovnání po rozvodu.

PSALI JSME: MONIKA BAGÁROVÁ MILUJE BEZPODMÍNEČNĚ: NĚKDO JÍ ALE ZÁVIDÍ

PŘIPOMÍNÁME: BOHUŠ MATUŠ ODHALIL, JAK SI NAŠEL SVŮJ VYSNĚNÝ DŮM: POMOHL MU S TÍM FANOUŠEK

Share