„Z velkých zvířat, jako jsou koně anebo krávy, mám respekt“: Lucie Borhyová miluje zvířata a promluvila o mazlíčcích ve své rodině

Lucie Borhyová má ráda zvířata, dnes má doma malého pejska, s chovem zvířat má také zkušenosti z dětství. Nedávno dorazila do Brna na Národní výstavu hospodářských zvířat. Slavná moderátorka se často usmívala, promluvila i o domácích mazlíčcích ve své rodině.

Lucie Borhyová / Zdroj: youtube.com

Na akci dorazilo několik dalších známých osobností, například zpěvačka Olga Lounová nebo herec Martin Kraus. Moderátorka se tam rozhodně dobře bavila a nechala se vyfotit.

„Z velkých zvířat, jako jsou koně anebo krávy, mám respekt,“ cituje Lucii Borhyovou portál Super.cz.

Lucie Borhyová / Zdroj: tv.blesk.cz

Vyprávěla, že její dědeček měl kdysi králíky a ovečku. Pamatuje si, že chtěla králíky pojmenovat, ale to jí zakazovali. I přes zákaz to stále dělala. Bylo pro ni však hrozné, když její rodina tyto králíky snědla.

Lucie Borhyová je dvojnásobná maminka, její syn Lucas a dcera Linda také milují zvířata. Dcera se podle ní chce naučit jezdit na koni. Čas od času spolu jezdí na farmy.

Lucie Borhyová / Zdroj: Super.cz

Slavná moderátorka ale má doma jen fenku Lolinku. Pejsek s nimi vždy cestuje. Podle ní je moc dobře, že Lolinka je hodně malá, protože s velkým psem by to pro ně už byl problém. Nechtěli by svého mazlíčka nechat v psím hotelu či u někoho jiného.

PSALI JSME: „V SOBOTU TO BUDE DEVĚT LET“: VDOVEC PO IVETĚ BARTOŠOVÉ JOSEF RYCHTÁŘ PROMLUVIL O SVÉ POVINNOSTI. CO UDĚLÁ

PŘIPOMÍNÁME: „VŮBEC NEVÍME, CO SE DĚJE. CHARLOTTE DĚLÁ PROBLÉMY A ZLOBÍ“: JOSEF KOKTA PROMLUVIL O SVÉ ŠVAGROVÉ CHARLOTTE ŠTIKOVÉ

Share