Jorga Kotrbová slaví 76. narozeniny: proč představitelka princezen před 20 lety ukončila kariéru

Jorga Kotrbová se narodila 26. dubna 1947, dnes slaví 76. narozeniny. Proslavila se jako představitelka pohádkových princezen. Hrála ve filmech, seriálech a v divadle, ale před 20 lety pověsila svou kariéru na hřebík. Portál Ženy.iPrima.cz píše, že důvodem byly peníze, konkrétně milionový majetek.

Jorga Kotrbová se věnovala herectví a dabingu. První velkou roli dostala již ve 14 letech, ve filmu Trápení si zahrála dvanáctiletou dívku Lenku.

Jorga Kotrbová / Zdroj: youtube.com

V devadesátých letech už hrála méně často, v roce 2003 ukončila kariéru. Práci už nepotřebovala, peněz měla dost, a tak si mohla užívat života a plnit své sny.

Jorga Kotrbová byla jedním z potomků, kteří zdědili v restituci po tátovi milionový majetek. Dnes spoluvlastní pár činžovních domů v české metropoli. Stala se z ní movitá paní.

Jorga Kotrbová / Zdroj: youtube.com

Byla jednou z nejkrásnějších hereček a bohatou ženou, ale v lásce štěstí neměla. S bývalým partnerem Jiřím Novotným má dceru Tamaru. Jejím manželem byl Zdeněk Žák, narodili se jim dcera Julie a syn Václav.

Herečka si před lety koupila ranč, už nechtěla bydlet ve městě, a tak se přestěhovala na venkov. Na farmě s ní žije dcera Julie se svou rodinou. O herectví už nechce mluvit.

Jorga Kotrbová / Zdroj: youtube.com

S životem na venkově je spokojená, žijí s ní i vnoučata, a tak tráví čas s nimi a se svými zvířaty. „Chci si užít života bez cizích očí. Rozhovory už nedávám, nejsem veřejná osoba,“ řekla před pár lety Jorga Kotrbová pro Blesk.cz.

PSALI JSME: „VŠECHNO NEJLEPŠÍ K NAROZENINÁM“: LEOŠ MAREŠ POBLAHOPŘÁL MAMINCE K 70. NAROZENINÁM A UKÁZAL DOJEMNÉ VIDEO S MALOU ALEX

PŘIPOMÍNÁME: „VŮBEC NEVÍME, CO SE DĚJE. CHARLOTTE DĚLÁ PROBLÉMY A ZLOBÍ“: JOSEF KOKTA PROMLUVIL O SVÉ ŠVAGROVÉ CHARLOTTE ŠTIKOVÉ

Share