Můj bývalý manžel se rozhodl dokázat, že je skvělým otcem, a vzal si našeho syna k sobě: ale za pár týdnů ho přivezl zpět

Nějak můj bývalý manžel dospěl k názoru, že nejsem dobrá matka, a proto mi řekl, že si vezme našeho syna bez soudního rozhodnutí. Nakonec jsme se domluvili, že si ho vezme k sobě na měsíc. Ale vydržel jen pár týdnů, a pak ho přivezl zpět.

S bývalým manželem jsme se rozešli, když bylo našemu synovi pět let. Vztahy mezi námi uvízly v slepé uličce, ale můj manžel nechtěl být tím, kdo by podal žádost o rozvod. Tak jsem to vzala do svých rukou.

Žena /ilustrační foto/Zdroj: youtube.com

Můj bývalý manžel většinu času trávil na gauči, scházel se s přáteli nebo jezdil za svými rodiči. Vůbec se nevěnoval synovi, takže proč bych si přála takového manžela?

Po rozvodu jsem s naším synem zůstala bydlet v bytě, který jsem zdědila po své matce. Jan neměl zájem si syna vzít k sobě, ale všem tvrdil, že si ho vezme. Přesto v soudě o tom ani nepromluvil…

Žena a muž /ilustrační foto/Zdroj: youtube.com

Teď už chodí můj syn do školy. Je velmi aktivní, ale nějak jsem se k němu přizpůsobila. Vidí se se svým otcem jen o víkendech. Se svým otcem má dobrý vztah, protože se nevídají tak často.

Nedávno se můj bývalý manžel nějak změnil a začal si brát syna častěji a na delší dobu. Nevím, co se s ním stalo, ale je to zvláštní…

Žena /ilustrační foto/Zdroj: youtube.com

-Mluvil jsem se synem. A pochopil jsem, že ho nevychováváš správně. Měl by chodit na box nebo karate!
-On tam nechce jít!
-Řekl mi, že chce. Ty mu to prostě nedovoluješ!

Možná to chce… ale znám svého syna, taková záliba trvá jen pár týdnů, maximálně měsíc. Už to bylo tak s hokejem. Chodil tam měsíc, utratila jsem spoustu peněz za speciální vybavení… a pak jsem ho sotva prodala.

Žena /ilustrační foto/Zdroj: youtube.com

Proto jsem se rozhodla, že zatím tam chodit nebude. Pak mi můj bývalý manžel začal říkat, jakou hroznou matkou jsem. U bývalého manžela začal hodně jíst, jako by byl hladový . Teď to vypadá, že ho špatně krmím!

Ve skutečnosti má jeho otec doma spoustu hodně nezdravého jídla, zatímco já ho nutím jíst polévky a kaše. Pak mi Jan řekl, že mi dítě soudní cestou odebere. Tak jsem mu navrhla, že si ho na měsíc vezme na zkušební dobu. Sbalila jsem synovi věci. Ale po pár týdnech Jan přivezl syna zpět.

Žena a muž /ilustrační foto/Zdroj: youtube.com

-Musím narychlo na služební cestu. Proto jsem ti přivedl syna!
-Až se vrátíš, vezmeš si ho zpět? – pokračovala jsem s úsměvem.
-Teď nevím… mám hodně práce! Uvidíme, až se vrátím.

Muž /ilustrační foto/Zdroj: youtube.com

Nakonec se ukázalo, že otec prostě nedokázal zvládnout péči o syna. Syn, kterého viděl dva dny v týdnu během několik hodin, a chlapec, který s ním byl celý den, byli naprosto odlišní…

– Babička na tátu křičela, protože mě krmil smaženým a tučným jídlem! Pak táta uvařil polévku, ale byla tak špatná… dali jsme ji psům! – řekl mi syn. Už tři týdny mi můj bývalý manžel nevolá a neptá se na syna. Asi stále zotavuje!

PSALI JSME: MARTINA PÁRTLOVÁ PO ZÁSNUBÁCH OZNÁMILA, ŽE SVATBA NEBUDE: „NENAŽENU HO DO CHOMOUTU“

PŘIPOMÍNÁME: AGÁTA HANYCHOVÁ TO NEMÁ JEDNODUCHÉ: 6LETÁ MIA CHCE BÝT SAMOSTATNÁ, UŽ SAMA CHODÍ S PENĚZI NA TRH

Share