Na věku nezáleží: 22letý chlapec se oženil s 50letou ženou. Jak jejich vztah dopadl po dvou letech manželství

Láska není na tom, že počítáte rozdíl ve věku. A existuje mnoho přiběhu, které toto potvrzuje.

Pár/zdroj: zamechatelno.fun

Třeba vztah dvaadvacetiletého Perryho Hopsteina a padesátileté Sharon Hawkins nezáležel na žádných zvyklostech. Setkali se na seznamce a dopadlo to báječné.

Vztah mezi Perrym a Sharonem začal v roce 2018 a navíc ve stejném roce se rozhodli jít do manželství. Navzdory tak velkému věkovému rozdílu je příjemné dívat se na pár, protože je zřejmě, že se navzájem velice milují.

Pár/zdroj: zamechatelno.fun

Sharon již má tři děti od předchozího manželství. Ale v roce 2015 se s manželem rozvedla. Žena byla unavená z toho, že je osaměla, a tak se rozhodla zkusit štěstí na seznamce. Ona věřila, že tam najde svou spřízněnou duši.

Nedívala se však mezi své vrstevníky, ale spíš na mladší muže. Ve sloupci „Věk“ Sharon uvedla devatenáct let a starší. Nakonec jí napsal někdejší námořník Perry. Zpočátku si jen psali. Ale skončilo to docela rychlým zasnoubením.

Pár/zdroj: zamechatelno.fun

Žena mladému muži upřímně řekla, že má tři dospělé děti. Také mu svěřila, že už je babička. Však to Jerryho nezastavilo a tak si začali spolu chodit.

Sharon/zdroj: zamechatelno.fun

Nejdřív vztah páru nebyl tak dobrý. Dokonce se rozhodli rozejít, protože nevěděli, jak budou reagovat jejich příbuzní. Ale láska překonala vše a tak zůstali spolu.Sharon měla štěstí, její děti nepopírali výběr matky, Perryho matka také.

Pár/zdroj: zamechatelno.fun

Brzy si milenci uvědomili, že vždycky chtějí být vedle sebe, a oznámili své zasnoubení.

Od té doby uplynuly dva roky a pár je stále pohromadě a vládne mezi nimi láska.

Perry/zdroj: zamechatelno.fun

Perry a jeho manželka se už o věkový rozdíl nestarají. Protože už vědí: na věku nezáleží.

ČTĚTE TAKÉ: MANŽELSKÝ PÁR SE ROZHODL POMOCI OSAMĚLÉ BABIČCE: ZA 5 DNÍ PŘESTAVĚL JEJÍ VETCHÝ DOMEČEK A ZASÁHL SRDCE MNOHA LIDÍ

PSALI JSME: PÁR MĚL 4 SYNŮ A TOUŽÍL PO HOLČIČCE: BĚHEM DALŠÍHO VYŠETŘENÍ ŽENY LÉKAŘ PŘI POHLEDU NA ULTRAZVUK ZTICHL

Share