Pár měl 4 synů a toužíl po holčičce: během dalšího vyšetření ženy lékař při pohledu na ultrazvuk ztichl

Sarah a Bill Imbirovičové jsou velice šťastní rodiče, které mají 4 syny. Pár by moc chtěl i malou dcerou, ale na začátku to nebylo vůbec jednoduché.

Sarah a Bill/Zdroj: findimindi.ru

Tehdy žena měla jen jedné dítě, ale nemohla otěhotnět přirozeným způsobem. Kvůli čemuž se rozhodla na IVF, které na začátku také nepomáhalo. Lékař se po několika neúspěšných IVF rozhodl, že ženě implantuje až 4 embrya, místo 2.

Ultrazvuk/Zdroj: findimindi.ru

Po několika týdnech lékař šťastně prozradil, že 3 embrya přežila, a žena po těhotenství porodila až 3 chlapci. Pár si rodičovství moc užíval, ale Sarah vždy chtěla dceru, kvůli čemuž šla na další IVF.

Děti Sary a Billa/Zdroj: findimindi.ru

Během dalšího vyšetření lékař najednou ztichl, a jen se díval na obrazovku ultrazvukového přístroje. Pár se zeptal, co se stalo, na což lékař odpověděl: “Jde o to, že tak vidím trojčata.”

Sarah a Bill s dětmi/Zdroj: findimindi.ru

Sarah po několika měsících porodila další tři děti, ale tentokrat splnila svůj sen, protože přivedla na svět tři dcery. Teď má až 7 děti, a je velmi šťastnou maminkou.

Děti Sary a Billa/Zdroj: findimindi.ru

PSALI JSME: ZDRAVOTNICKÝ PERSONÁL V PORODNÍCI NEMĚL SLOV: ŽENA PŘIVEDLA NA SVĚT SYNA A NA NÁVŠTĚVU K NÍ PŘIŠLI HNED DVA MUŽI

PŘIPOMÍNÁME: ŠTĚSTÍ JÍ NEPŘÁLO: KDYŽ NEVĚSTA VŠIMLA ŠATY BUDOUCÍ TCHYNĚ, POCHOPILA, ŽE ONA SYNA JEN TAK NEVZDÁ

Share