„Nejdřív to nebyla láska, ale hltala jsem ho“: Ornella Koktová promluvila o vztahu s o 36 let starším manželem

Ornella Koktová se v minulosti chtěla zúčastnit pořadu Výměna manželek. Influencerka a podnikatelka byla proto ráda, když ji tvůrci pořadu pozvali. Spřátelila se s mužem z druhé rodiny a vyprávěla mu o vztahu se svým manželem Josefem Koktou.

Ornella Koktová / Zdroj: youtube.com

„Nejdřív to nebyla láska, spíš přátelství,“ cituje Koktovou portál eXtra.cz. V té době chodila s jinými muži a Josef jí vysvětloval, co jejich slova a činy znamenají. Považovala ho za rádce a kamaráda.

„A hlavně jsem ho hrozně hltala, protože z něj vycházel respekt,“ prozradila Ornella s tím, že dnes je to úplně stejné, hltá ho.

Josef Kokta / Zdroj: youtube.com

Pak se do něj ale zamilovala a mnoho diváků si pamatuje, co se tehdy stalo. Podnikatel Josef Kokta se rozvedl a oženil se s Ornellou, se kterou má tři děti.

Podnikatel ale přes noc přišel o téměř miliardu korun. Jeho žena to ale bere tak, že je to osud a mělo se to tak stát, že „nepřišla do jeho největšího blahobytu“. Nyní Ornella podniká.

Ornella Koktová / Zdroj: Facebook.com

Koktová také prozradila, že vedle svého manžela přehodnotila hodnoty, protože na začátku jejich vztahu „byla povrchnější“. Její rodina byla bohatá, takže ví, jaké to je mít velké peníze. Chce si také vydělat, aby se mohla starat o své děti.

PSALI JSME: VLADIMÍR RŮŽIČKA OSLAVIL 60. NAROZENINY: CO MU POPŘÁLA JEHO MANŽELKA MARIE

PŘIPOMÍNÁME: „MÁM PRO VÁS SKVĚLOU ZPRÁVU“: ANDREA VEREŠOVÁ SE ROZHODLA VRÁTIT KE SVÉ PŮVODNÍ PROFESI A POCHLUBILA SE NOVÝM BYZNYSEM V DUBAJI

Share