“Od superhvězdy k uklízečce a zpátky k hudbě”: Co se děje s kariérou Martiny Balogové

Finalistka pěveckého show SuperStar Martina Balogová měla nejpronikavější hlas ve finále. Bohužel, žena se nedokázala rychle stát superhvězdou. Žena z Ústí nad Labem ve svém životě měla pád, ale potom zažila slávu.

.

Balogová se snažila vybudovat kariéru zpěvačky nejdřív, když opustila Superstar. Ale měla s tím velký problém. Kvůli špatnému výběru repertoáru a manažerů, začala pracovat jako uklízečka.

.

“Byla uklízečkou v Německém hotelu. Vydělala tam přibližně 30 tisíc korun. Je to hodně pro severní Čechy. V poslední době profesionálně vůbec nezpívala”, – řekl jeden z kamarádů zpěvačky.

.

Balogová nechtěla ukončit svůj život jako uklízečka, a kvůli tomu se vrátila do hudby. “Měsíčně vydělám 25 tisíc korun. Kšeftů už tolik nemám, kolik jsem měla dříve”, – řekla zpěvačka před rokem.

.

Ve dnešní době Balogová se snaží zpívat se svým kolegou z SuperStar a také kamarádem Sámerem Issou.

.

“Se svou kamarádkou Martinou zpíváme spolu velmi často. Mužů říct, že má jeden z nejlepších hlasů v ČR, ale to ještě nestihla všem dokázat. Ale kdo vi, možná ji velká kariéra zpěvačky ještě někdy čeká.”, – řekl Issa.

.

„Možna za několik let budeme o ní říkat jako o nejlepší a nejpopulárnější zpěvačce v celém světě“, – dodal zpěvák. V době koronaviru Martina měla dostatečně velkou pauzu, stejně jako i ostatní zpěváci a muzikanti.

Share