„Felix se stará jenom o sebe“: Patrasová se necítí dobře. Promluvila o svém zdravotním stavu a o vztahu s manželem

Dagmar Patrasová a Felix Slováček nedávno prošli krizovým obdobím. Manželé jsou znovu spolu, ale jejich vztah nyní není dokonalý. Herečka říká, že se teď nemůže o svého muže opřít, i když se cítí špatně. Píše o tom portál TN.cz.

Uplynulý rok nebyl pro herečku jednoduchý. Na jaře měla autonehodu, v prosinci její muž řekl, že je potřeba ji zbavit svéprávnosti, jinak zemře. Poté Dáda uvedla, že podá žádost o rozvod, ale neučinila tak.

Dagmar Patrasová / Zdroj: youtube.com

Partneři se pak usmířili, společně oslavili vánoční svátky. Hudebník se o svou ženu staral, když onemocněla chřipkou. Její stav se ale v posledních dnech nezlepšil.

„Není mi lépe, je mi mnohem hůř. Mám dutiny, všechno, úplně v háji,“ řekla Dagmar Patrasová pro TN.cz s tím, že zatím antibiotika nebere, užívá jiné léky.

Dagmar Patrasová a Felix Slováček / Zdroj: youtube.com

Její fanoušci nejspíš očekávali, že o ni manžel stále pečuje, ale herečka říká, že tomu tak není. „Felix to nechytil. On se o mě nestará, ten se stará jenom o sebe,“ dodala Dáda.

Nemyslí si, že se situace nějak zlepšila k lepšímu. Felix podle ní žije svůj život a ona svůj.

Dagmar Patrasová / Zdroj: tv.blesk.cz

Nyní herečka převážně leží, nic nečte, protože ji bolí hlava a oči. Někdy si může pustit televizi. Podle ní je to daň za to, že kdysi neustále pracovala, i když byla nemocná.

PSALI JSME: „DNES MÁM POCIT, ŽE JE TO SPÍŠ BĚSNÍCÍ STÁDO“: RICHARD KRAJČO PROMLUVIL O VOLBĚ PREZIDENTA A KAUZE S BABIŠEM

PŘIPOMÍNÁME: MONIKA BABIŠOVÁ ŘEKLA, PROČ BY LIDÉ MĚLI VOLIT JEJÍHO MUŽE ANDREJE BABIŠE: „MÁ DOBRÉ SRDCE“

Share