„Růžena je úplná Soukupova kopie“: Hanychová a Žilková promluvily o těhotenství a miminku

Agáta Hanychová se těší na miminko, třetí dítě přivede na svět zhruba za měsíc. Čas od času potřebuje odpočinek, a tak si dopřála thajskou masáž. Poté influencerka a moderátorka spolu s matkou Veronikou Žilkovou komunikovala s fanoušky během živého vysílání na Insatgramu a herečka uvedla, že dítě je velmi podobné Jaromíru Soukupovi.

Thajská masáž je pro Agátu relax. V minulosti už na svém Instagramu zveřejnila několik fotografií, na kterých je vidět, jak ji masírují.

Na téma thajské masáže pak diskutovala se svou maminkou v živáku na Instagramu. Mluvily i o těhotenství, obě dámy jsou pověrčivé, a tak asi budou dodržovat babské rady a zvyky.

Agáta Hanychová a Veronika Žilková / Zdroj: youtube.com

Snad nebudou mít doma pro dítě nic připravené, dokud se nenarodí. Možná si tyto věci u někoho schovají. Samozřejmě mluvily i o miminku.

Veronika Žilková prozradila, že viděla 3D ultrazvuk a podle ní bude její vnučka podobná svému otci.

Agáta Hanychová a Veronika Žilková / Zdroj: youtube.com

„Tys ten ultrazvuk lidem neukázala, ale Růžena je úplná Soukupova kopie. Jak kdyby zabořil obličej do sněhu. Ta podoba je neuvěřitelná,“ řekla Žilková.

PSALI JSME: JANA HLAVÁČOVÁ SLAVÍ 85. NAROZENINY: JAK DNES ŽIJE SLAVNÁ HEREČKA

PŘIPOMÍNÁME: „CHCI, ABY LIDI VIDĚLI REALITU“: ANNA SLOVÁČKOVÁ UKÁZALA FOTKY V PLAVKÁCH BEZ ÚPRAV A SETKALA SE S VLNOU KRITIKY

Share