Vztah Soukupa a Hanychové se ještě více zpevnil: co se zásadního mezi nimi stalo

Vztah Agáty Hanychové a Jaromíra Soukupa se vyvíjí velmi rychle, i když spolu jsou jen dva měsíce. Téměř ihned po seznámení pár odjel do Španělska, kde mediální magnát vlastní vilu. Pak tam za nimi přijela rodina Agáty včetně maminky Veroniky Žilkové. Došlo i k seznámení se Soukupovou dcerou Natálkou, které všichni společně šli fandit na jezdecké závody. Píše o tom web tn.nova.cz.

Za Hanychovou a Soukupem sleduje celá republika a jejich vztah se znovu posunul o něco dál. Rodiny se vzájemně seznamují a pouta jsou nyní ještě pevnější.

Agáta Hanychová a Jaromír Soukup/Zdroj: instagram

Závody, kterých se účastnila dcera Jaromíra Soukupa Natálka, navštívila nejen Agáta, ale i její matka a sestra Kordula.

„Mistrovství republiky Martinice a za mnou favorit finále,“ napsala v příspěvku na sociálních sítích herečka Žilková. Tímto potvrdila, že Soukup už pevně patří do jejich rodiny a jsou s nim dostatečně blízcí.

Agáta také napsala, že během závodů fandila Natálce, která nakonec obsadila třetí místo. Všichni společně tento úspěch oslavili.

Podle toho, co vidíme na sociálních sítích vztahu nic nehrozí a naopak se jen posiluje. Soukup si také dobře rozumí s dětmi Agáty, se kterými si společně hrál ve Španělsku u moře.

Po krátké zastávce v České republice se pár vydal do Amerik, kde stráví další dovolenou.

Psali jsme:Vdovec po Evě Pilarové poprvé odhalil svatební fotku: „Byla schovaná ve skříni, to byla jen naše věc“

PSALI JSME: PENZISTÉ DOSTANOU DOPIS OD MINISTRA JUREČKY: CO CHCE SENIORŮM OZNÁMIT A JAK DŮCHODY POROSTOU

PŘIPOMÍNÁME: TEREZA HLŮŠKOVÁ SE PO NÁVRATU Z PÁKISTÁNU ZMĚNILA K NEPOZNÁNÍ. PŘEKVAPILA FANOUŠKY SVÝM NOVÝM VZHLEDEM

Share