Hrušínský tvrdě zkritizoval Babiše: Chce být prezidentem lidí, které sám pomlouvá. Jaká byla reakce expremiéra

Divadelní principál Jan Hrušínský se rozhodl vyjádřit k situaci kolem expremiéra Andreje Babiše. Umělec si pořádně do bývalého předsedy vlády na sociálních sítích rýpl. Píše o tom web onlyu.cz.

Babiš v poslední době jezdí po celé republice a setkává se se svými voliči, ale také i s odpůrci. Mluví se o tom, že je příprava k budoucím prezidentským volbám. Babiš to ale zatím odmítá.

Jan Hrušínský / Zdroj: youtube.com

Donedávna tato setkání nebyla nijak zvláštní a probíhala v klidu. Nyní se těchto akcí ale účastní stále více odpůrců expremiéra a dochází k potyčkám s fanoušky opozičního politika. V některých případech musela zasahovat i policie, což se právě Hrušínskému nezamlouvá.

Herec se nikdy svých názorů nestyděl a vždy o tom něco napíše na Facebooku. Nyní se pustil do Babiše v velkým počtem připomínek a také se zeptal svých sledujících, co si o tom myslí.

„Slovenský komunistický agent StB Babiš nazval české občany během své nelegální prezidentské kampaně nacisty a fašisty,“ rozčiloval se Hrušínský s tím, že Babiš je obžalován ze zločinu a chce být prezidentem lidí, které sám pomlouvá.

Divadelní principál také zkritizoval policii, která Babišovi pomáhá a zatýká lidi na rozkaz politika, protože se mu nelíbí jejich chování.

Andrej Babiš / Zdroj: youtube.com

Dle slov Hrušínského Babiš asi neví o zatčení žen či postižených lidí, ale měl by o tom vědět ministr vnitra Vít Rakušan.

Jan Hrušínský / Zdroj: youtube.com

S hercem v komentářích souhlasili jeho foloweři, kterým zásahy policie se také nelíbí. „Tohle je rozvracení republiky ze strany poslance, který absentuje ve sněmovně, a podle toho by orgány činné v trestním řízení měly konat,“ napsal jeden z nich.

Babiš zatím na kritiku nijak nereaguje. Buď je na to zvyklý nebo nemá čas na její sledování.

PSALI JSME: “S LÁSKOU, MARIKA“: PO DLOUHÉ DOBĚ SE MARIKA GOMBITOVÁ UKÁZALA VEŘEJNOSTI. JAK VYPADÁ ZPĚVAČKA TEĎ

PŘIPOMÍNÁME: SMUTNÉ 13. VÝROČÍ SVATBY LUCIE KŘÍŽKOVÉ. MANŽEL JÍ POSLAL Z VĚZENÍ DÁREK: „NELITUJU. MILUJU“

Share