Tereza Hlůšková změnila vzhled: Ukázala krásnou fotku. Podle její babičky chtěla být modelkou

Koncem dubna se Tereza Hlůšková vrátila do Česka z Pákistánu, kde strávila čtyři roky ve vězení. Doma si našla práci, stala se servírkou. Koncem června si založila účet na Instagramu, kde vypráví různé příběhy ze svého života. Nedávno se znovu stala blondýnou a pochlubila se novou fotkou. Podle její babičky chtěla Tereza v minulosti být modelkou. Píše o tom portál ŽivotvČesku.cz.

Tereza Hlůšková / Zdroj: youtube.com

Rozhodně nezapomene na ty čtyři roky, které strávila za mřížemi v Pákistánu. Během tohoto období života se rozhodně změnila.

Před zadržením na letišti v Láhauru byla blondýnou, ale potom si obarvila vlasy. Kromě toho se v Pákistánu změnila i její postava, pravděpodobně to souviselo s místní kuchyní.

Tereza Hlůšková / Zdroj: Expres.cz

Nyní se ale její vzhled opět začal měnit, má znovu blonďaté vlasy a její postava se trochu změnila. Nedávno se pochlubila novou fotkou na Instagramu a uživatelé sociální sítě mohli vidět, jak teď vypadá.

Na snímku je vidět, že má o něco delší vlasy než dříve. Ukázala také štíhlé nohy, mohla být modelkou a podle její babičky to Tereza chtěla.

Tereza Hlůšková / Zdroj: youtube.com

„Snila o tom, že bude létat do světa. Vzor asi neměla, nebo o tom nevím. Chtěla být slavnou modelkou, ale vzala to ze špatného konce,“ řekla před časem pro Život v Česku babička Terezy Hlůškové.

PSALI JSME: ANDREJ BABIŠ UKÁZAL, JAK ZACHRAŇOVAL KOČKU, KTERÁ BYLA NALEZENA V PARKU. POLITIK ZVEŘEJNIL FOTOGRAFII

PŘIPOMÍNÁME: PŮVABNÁ MODERÁTORKA KATEŘINA BROŽOVÁ SE CHLUBÍ DCEROU: JE MAMINCE PODOBNÁ ČÍM DÁL VÍC

Share