Andrej Babiš ukázal, jak zachraňoval kočku, která byla nalezena v parku. Politik zveřejnil fotografii

Pro předsedu hnutí ANO Andreje Babiše to asi bylo trochu neobvyklé dobrodružství. V parku Průhonice byla nalezena jedna kočka a politik se jí ujal. Pak se ale majitel domácího mazlíčka ozval a kočka se vrátila k němu domů. Bývalý premiér také žertoval, že s ní chtěl natočit video. Píše o tom server eXtra.cz.

Andrej Babiš zachraňoval kočku / Zdroj: Instagram.com

V Průhonickém parku se našla kočka a šéf hnutí ANO se o ni rozhodl postarat. Politik zveřejnil fotografii domácího mazlíčka ve Stories na Instagramu.

Na sociální síti se také zeptal, zda někdo zná majitele nebo majitelku kočky. Pak také ukázal, že si ji vzal k sobě domů.

Andrej Babiš zachraňoval kočku / Zdroj: Instagram.com

Pomohla mu jedna česká rodina z Vancouveru. Podle něj kočka dostala jídlo a také se mohla napít. Dodal také, že když se věnoval domácímu mazlíčkovi, jeho děti s ním nebyly.

Na obojku však nebyla napsána adresa, a tak politik spolu s touto rodinou odvezli kočku k veterináři, který pak kontaktoval majitele.

Andrej Babiš zachraňoval kočku / Zdroj: Instagram.com

„Kdyby ji majitel nechtěl, já si ji rád vezmu, byla moc hezká a hodná. Škoda, chtěl jsem s ní natočit Čau lidi,“ řekl pro eXtra.cz Andrej Babiš.

PSALI JSME: ROK PO TAJNÉM OBŘADU: BRITSKÝ PREMIÉR BORIS JOHNSON S KRÁSNOU CARRIE USPOŘÁDALI VELKOLEPOU SVATEBNÍ OSLAVU

PŘIPOMÍNÁME: PODPORA PETRA PAVLA STOUPLA: JAK JE NA TOM BABIŠ. VZROSTLA I PODPORA NĚKTERÝCH DALŠÍCH KANDIDÁTŮ NA HLAVU STÁTU

Share