Tipy pro ženy nad 50 let: Jak vypadat elegantně a sofistikovaně

Všichni říkají, že padesátka je čas pro vnoučata, romantické turecké seriály, tkaní nebo pletení. Zkrátka, všichni se mění v typické babičky.

Žena/Ilustrační foto/Zdroj: youtube.com

Ale já jsem kategoricky proti takovým pravidlům! Naopak věřím, že padesátka je začátkem druhého mládí.

Takže jsem si pro sebe vypracovala několik pravidel, jak vypadat, jako by vám je právě 18 (dělám si legraci).

1. Uzavřená ramena v tričku nebo košili:

Žena/Zdroj: poshepky.com

Ano, s přibývajícím věkem už není naše pokožka tak pružná a napnutá. A na posilovnu není čas. Proto vždy volím uzavřené svrchní oblečení. Je to velmi pohodlné a praktické.

2. Černé oblečení je tabu:

Žena/Zdroj: poshepky.com

Pokud se nestalo nic špatného, musíme teto barvě vyhnout. Tmavé odstíny nejsou jen černé, ale také hnědé, čokoládové, tmavě modré a další. Dobrou volbou jsou jemné pastelové odstíny. A jako světlý akcent vždy volím malou kabelku nebo boty.

3. Masivní šperky jsou antitrend!

Šperk/Zdroj: poshepky.com

Například velké náušnice nebo korálky mohou zvýraznit vrásky na obličeji a krku. Vyberte si lehké, nenápadné doplňky s drobnými přívěsky. Dodávají eleganci a sofistikovanost.

4. Obuv:

Obuv/Zdroj: poshepky.com

Zde je třeba zvolit správný podpatek. V tomto věku je už tak dost těžké chodit na jehlách. Mohou vás bolet nohy a kolena. Proto vám doporučuji věnovat pozornost malým podpatkům 3-5 centimetrů. A pro větší pohodlí byste si měli dokoupit speciální ortopedické podložky. Zmenší zátěž na nohy.

PSALI JSME: VYPADÁ ČÍM DÁL TÍM MLADŠÍ: DAGMAR HAVLOVÁ SE POCHLUBILA NÁDHERNÝMI FOTKAMI

ČTĚTE TAKÉ: „NEJROZTOMILEJŠÍ ZPRÁVA, JAKOU JSEM KDY VIDĚL“: ŠTĚNĚ SE STALO HVĚZDOU ŽIVÉHO VYSÍLÁNÍ A VIDEO DOBYLO DIVÁKY

Share