Václav Vydra a Jana Boušková slaví 17. výročí svatby: slavný pár by mohl jít ostatním příkladem

Herci Václav Vydra a Jana Boušková spolu začali chodit před 40 lety, ale seznámili se už ve škole. Letos v červnu slaví manželé 17. výročí svatby. Umělec prozradil recept na šťastné manželství a řekl, co je ve vztahu důležité.

Václav Vydra / Zdroj: youtube.com

V roce 1983 začala Jana Boušková chodit s Václavem Vydrou. V červnu 2006 se po 23 letech partnerství v kostele na Křivoklátsku vzali. Na svatbu pozvali jen své nejbližší přátele.

Rozhodně patří k nejstabilnějším párům českého showbyznysu. Herec tedy může říct, co je ve vztahu důležité, aby fungoval.

Jana Boušková / Zdroj: youtube.com

„Asi to chce toleranci, empatii. My spolu děláme řadu věcí, ale také řadu zájmů máme odlišných a do těch si nezasahujeme. Takže si necháváme každý kus vlastního prostoru,“ řekl Václav Vydra pro Život v Česku.

Dodal, že spolu jezdí na dovolené nebo spolu mohou jít do divadla, takže je podle něj důležitá určitá harmonie.

Václav Vydra / Zdroj: youtube.com

Partneři pracují spolu i na gastro soutěži, kterou vysílá TV Prima. Od roku 2010 Václav Vydra a Jana Boušková čtou komentáře do pořadu Prostřeno. Dělají to rádi a když jedou na Prostřeno, tak berou to jako výlet.

PSALI JSME: Z KOMIKA SE STAL SVALOVEC: ŠTĚPÁN KOZUB SE POCHLUBIL NOVÝM VZHLEDEM. PROČ CVIČÍ V POSILOVNĚ

PŘIPOMÍNÁME: „NEJDŘÍV TO NEBYLA LÁSKA, ALE HLTALA JSEM HO“: ORNELLA KOKTOVÁ PROMLUVILA O ZAČÁTCÍCH S O 36 LET STARŠÍM MANŽELEM

Share