Veronika Žilková se pochlubila, že vychovala své syny jako gentlemany: „Závidím těm nevěstám, budou se mít jako v bavlnce“

Veronika Žilková je členkou poroty v soutěži Muž roku 2023. Herečka proto přišla na tiskovou konferenci, kde poskytla rozhovor portálu eXtra.cz. Promluvila o představě dokonalého muže a o tom, jak vychovala své syny.

Její dcera Agáta Hanychová před dvěma měsíci porodila holčičku a stala se trojnásobnou maminkou, Veronika Žilková je tedy babičkou na plný úvazek a stará se o svá vnoučata. Kromě toho hodně pracuje.

Veronika Žilková / Zdroj: youtube.com

Přesto je letos i porotkyní v soutěži Muž roku. Ideálním kandidátem na vítěze by měl být podle ní muž s velkým M, který by měl to správné fluidum.

Herečka ale tvrdí, že by pro ni bylo důležité jen to, aby ji muž měl rád. V rozhovoru promluvila i o výchově svých synů Cyrila, Vincenta a Jana.

Vincent Navrátil / Zdroj: youtube.com

„Já si myslím, že jsem své syny vychovala jako velké gentlemany, na dnešní dobu snad až příliš,“ řekla pro eXtra.cz Veronika Žilková.

Vysvětlila, že její synové vědí, kdo koho pouští do dveří, kdo komu podává ruku, ale kromě toho se chtějí o své ženy starat a živit je.

Veronika Žilková a Cyril Navrátil / Zdroj: youtube.com

„Závidím těm nevěstám, protože se budou mít jako v bavlnce,“ zavtipkovala Žilková. Dodala však, že její synové si sami rozhodnou, s kým chtějí žít, nic jim neradí.

PSALI JSME: Z KOMIKA SE STAL SVALOVEC: ŠTĚPÁN KOZUB SE POCHLUBIL NOVÝM VZHLEDEM. PROČ CVIČÍ V POSILOVNĚ

PŘIPOMÍNÁME: LEGENDÁRNÍ PÍSNIČKÁŘ JAROMÍR NOHAVICA SLAVÍ 70 LET: UMĚLEC KVŮLI MEDAILI PŘIŠEL O ČÁST FANOUŠKŮ

Share