Zlata Adamovská vrásky neskrývá a umí stárnout s grácií: „Stárnutí je otázkou inteligence“

Na začátku jara Zlata Adamovská oslavila 63. narozeniny. Herečka je velmi krásná žena a teď vypadá dobře, umí stárnout s grácií. Píše o tom server Onlyu.cz.

Zlata Adamovská se nesnaží svůj věk tajit a nesnaží se chovat jako třicetiletá žena, protože by to podle ní vypadalo trochu divně. Užívala si svého života, když byla mladá a nyní je také spokojená.

Zlata Adamovská / Zdroj: youtube.com

Vždycky byla krásná žena, takže muži jí často říkali komplimenty. Před devíti lety se herečka potřetí vdala a dnes ráda tráví čas se svými přáteli a blízkými.

Rozhodně umí stárnout s grácií, vrásky ji vůbec netrápí, je to prostě život. „Stárnutí je otázkou inteligence. Umění stárnout zvládá málokdo,“ řekla pro Aha! Zlata Adamovská.

Zlata Adamovská / Zdroj: Super.cz

Byla aktivní a hodně pracovala, ale nedávno si uvědomila, že se musí naučit i odpočívat. Už není mladá, a tak si začala plánovat dovolenou, aby si mohla dobře odpočinout.

Teď také pracuje, hraje například v seriálu Ordinace v růžové zahradě 2. Během natáčení tohoto seriálu začala hodně komunikovat s hercem Petrem Štěpánkem, kterého si vzala v roce 2013.

Zlata Adamovská / Zdroj: youtube.com

Herečka se s ním seznámila už dříve, moc spolu nemluvili, ale během natáčení se situace změnila. Oba byli tehdy v těžkých situacích, Adamovská se rozvedla se svým druhým manželem, Štěpánek zůstal sám po smrti své druhé manželky.

Manželé jsou nyní šťastní. Herečka se navíc věnuje vnoučatům a užívá si to.

PSALI JSME: BABIŠOVÁ, LILIA KHOUSNOUTDINOVÁ NEBO DANA STŘEDULOVÁ: KDO NAHRADÍ PRVNÍ DÁMU A CO PARTNERECH KANDIDÁTŮ VÍME

PŘIPOMÍNÁME: „NEČEKANÝ ROZCHOD A NEČEKANÝ PŘÍCHOD. DRŽÍM NÁM VŠEM PALCE“: VERONIKA ŽILKOVÁ PROMLUVILA O „NOVÝCH“ TVÁŘÍCH VE SVÉ RODINĚ

Share