„Nečekaný rozchod a nečekaný příchod. Držím nám všem palce“: Veronika Žilková promluvila o „nových“ tvářích ve své rodině

Za poslední rok se život Veroniky Žilkové rozhodně změnil. S manželem Martinem Stropnickým už netvoří pár. Kromě toho začal mediální magnát a podnikatel Jaromír Soukup randit s její dcerou Agátou Hanychovou. Píše o tom portál Super.cz.

O těchto událostech často psala média. Rozchod pro herečku nebyl příjemný, ale teď se cítí dobře a vnímá tuto situaci jinak než dříve.

Veronika Žilková a Martin Stropnický / Zdroj: youtube.com

Podle ní se jejich rodina rozpadla a zmizelo z ní mnoho členů, ale je ráda, že se to stalo.

Vysvětlila, že po rozchodu z její rodiny zmizely i děti jejího manžela z předchozího manželství. V jejich rodině se však objevili noví členové.

Veronika Žilková / Zdroj: youtube.com

Mluvila o podnikateli Jaromíru Soukupovi a jeho dětech. Zdá se, že herečka má pozitivní vztah k novému partnerovi své starší dcery. Chce, aby byli Agáta a Jaromír šťastní. „Takže já jim držím palce,“ řekla pro Super.cz Veronika Žilková.

Kdyby jí někdo před několika měsíci řekl, že bude snídat se Soukupem a jeho děti budou odpočívat na pláži s její vnučkou Miou, tak by tomu nevěřila.

Agáta Hanychová a Jaromír Soukup / Zdroj: Instagram.com

„Prostě to tak je, ten život přináší nečekané věci. Nečekaný rozchod a nečekaný příchod,“ dodala Veronika Žilková. Chce také, aby její rodina byla velká, ale pokud se tam někomu nelíbí, může odejít.

PSALI JSME: „TĚLO UŽ ODCHÁZÍ“: 82LETÝ JAROSLAV SATORANSKÝ PROZRADIL, JAK JE NA TOM ZDRAVOTNĚ

PŘIPOMÍNÁME: NOVÁ LÁSKA IVY PAZDERKOVÉ: PRÝ RANDÍ S TURKEM. MUŽ UŽ SE POCHLUBIL NA INSTAGRAMU SPOLEČNOU FOTKOU

Share