„20 let spolu“: Iva Kubelková prozradila, co nejvíce obdivuje na svém tajném manželovi a jak jim to tak dlouho vydrželo

Iva Kubelková a Georg Jirasek jsou spolu již dvacet let a vychovávají dvě dcery. O manželovi moderátorky se toho ale moc neví a vždy byl tak trochu opředen záhadou. Více se to ale ví o vicemiss z roku 1996, která řekla, že si na rozloučenou s manželem vždy dávají pusu. Moderátorka také dodala, že má šťastné manželství. Píše o tom web zivotvcesku.cz.

Iva Kubelková s partnerem/Zdroj: zivotvcesku.cz

Kubelková a Jirasek mají v našem showbyznysu určitě jeden z nejstabilnějších párů a Iva nedávno připomněla, že spolu jsou již dvacet let.

„IVA20 je slevový kód na dvacetiletý vztah, který jsem na začátku našeho vztahu zadala do systému,“ uvedla ve svém příspěvku na sociálních sítích krásná brunetka s tím, že není jednoduché najít spřízněnou duši.

„20 let spolu!“ dodala Kubelková, která přeje i ostatním, aby měli tak šťastný vztah v rodině.

Moderátorka si na manželovi německého původu váží jeho moudrost a to, jaký má ve všem přehled. Kromě toho je prý velmi chápavý a empatický.

Iva Kubelková a Georg Jirasek / Zdroj: zivotvcesku.cz

Georg Jirasek v minulosti uváděl, že se narodil v Česku a jeho matka byla Němka, příbuzní ale byli odsunutí po ukončení války. On ale v Čechách zůstal, protože otec matky měl klempířskou firmu a tady ho nechali. Manžel Kubelkové se do Německa odstěhoval až v roce 1986.

PSALI JSME: HANYCHOVÁ PROMLUVIL O NEVĚŘE SOUKUPA: CO MODELKA SVÉMU PARTNEROVI VYTKLA

PŘIPOMÍNÁME: „BYTY OBRÁCENÉ NA JIH BUDOU PLATIT TZV. SLUNEČNÍ DAŇ“: BUBÍLKOVÁ SE PUSTILA DO VLÁDY A ŘEKLA, CO ČECHY ČEKÁ

Share