Simona Krainová radí ženám, jak na to, aby jim neutekl manžel za mladší: dobré srdce a teplá večeře už nestačí

Simona Krainová se rozhodla promluvit o tématu, které je pro mnohé ženy důležité. Na Instagramu prozradila, jak si udržet chlapa, aby neutekl za mladší ženou. To, že žena vaří svému muži jídlo, dnes podle ní už nestačí.

Modelka prozradila, jak by podle ní měla vypadat správná manželka a maminka. Její fanynky jí byly vděčné, že se o tom rozhodla promluvit.

Simona Krainová / Zdroj: youtube.com

Vzpomněla si na svou maminku, která neustále vařila jídlo. Teď je jí líto, protože nemá mnoho krásných vzpomínek z dětství. Modelka se proto snaží být takovou maminkou, která chce více volného času věnovat svým dětem. Proto mohou s dětmi zajít i do restaurace.

Kromě toho se Simona Krainová stará i o sebe. Vysvětlila, že dnes dobré srdce a teplá večeře rozhodně nestačí. Důležité je také, aby žena byla krásná. Ženy by měly vypadat dobře, takže by se měly starat i o sebe.

Simona Krainová / Zdroj: youtube.com

„Kolik příběhů, kde muž odešel kvůli mladší milence, jsem už vyslechla a určitě to nebylo kvůli koprovce!“ napsala Krainová.

Běhá čtyřikrát týdně 10 kilometrů, i když se jí to někdy nechce. Kromě toho trénuje v posilovně. Díky tomu má modelka rozhodně krásnou postavu. Navíc se nehodlá smířit s tváří plnou vrásek.

Simona Krainová / Zdroj: tv.blesk.cz

„Vím, že čas zastavit nejde, nejsem na hlavu, ale vím, že se s ním lze trochu porvat,“ dodala Simona Krainová.

PSALI JSME: „20 LET SPOLU“: IVA KUBELKOVÁ PROZRADILA, CO NEJVÍCE OBDIVUJE NA SVÉM TAJNÉM MANŽELOVI A JAK JIM TO TAK DLOUHO VYDRŽELO

PŘIPOMÍNÁME: „BYTY OBRÁCENÉ NA JIH BUDOU PLATIT TZV. SLUNEČNÍ DAŇ“: BUBÍLKOVÁ SE PUSTILA DO VLÁDY A ŘEKLA, CO ČECHY ČEKÁ

Share