Už cvičí v posilovně: Vendula Pizingerová se pochlubila fotkami syna Josefa

Vendula Pizingerová nyní vychovává dva syny. Její starší syn Jakub je nyní teenager, ale mladší Josef oslaví za deset dní své druhé narozeniny. Nedávno milující maminka ukázala, jak její mladší syn tráví čas se svým otcem Josefem Pizingerem v posilovně.

Josef Pizinger si otcovství rozhodně užívá. Otec pravděpodobně chce v raném věku vštípit synovi lásku ke sportu. Společně se synem navštívili posilovnu.

Vendula Pizingerová / Zdroj: youtube.com

Vendula Pizingerová se pochlubila několika snímky na Instagramu, na kterých bylo vidět, jak Josef Pizinger mladší visí na hrazdě.

Tato návštěva posilovny pro něj byla rozhodně zajímavým zážitkem. Šťastný byl i otec, který se snaží trávit se synem svůj volný čas.

Vendula Pizingerová / Zdroj: youtube.com

Prezidentka nadačního fondu Kapka naděje často ukazuje na sociálních sítích svého mladšího syna. Nedávno se například pochlubila, že se manžel se synem vrátili z lesa s plnými košíky hub.

Podle ní je její manžel velmi rád, že jejich syn už trochu vyrostl a že je velmi aktivní. Josef mladší oslaví 13. října druhé narozeniny, roste jako z vody.

Vendula Pizingerová / Zdroj: tv.blesk.cz

„Na syna je pořádně pyšný a hlavně se těší, až mu budou tak tři roky, aby ho mohl vzít na čundr pod stan,“ řekla před časem pro ŽivotvČesku.cz Vendula Pizingerová.

PSALI JSME: “DOKÁZAL STRAŠNĚ MOC MILOVAT A STRAŠNĚ MOC NENÁVIDĚT”: ANDREA POMEJE OTEVŘENĚ PROMLUVILA O VZTAHU S JIŘÍM POMEJE

PŘIPOMÍNÁME: LUCIE VONDRÁČKOVÁ SE SVÝM MLADŠÍM PARTNEREM BUDOU NEJSLEDOVANĚJŠÍM PÁREM V ČESKU: JAK ZAREAGOVALI NA JEJÍ NOVÝ VZTAH FANOUŠCI

Share