„Za to dokonce se cítíte provinile“: Princ Harry mluví o svých amerických karanténních dnech

Princ Harry, i když již neplní své královské povinnosti, nezapomíná na charitativní organizace, kde byl patronem. Jednoho dne zavolal do Velké Británie a hovořil o svých amerických karanténních dnech.

.

Podle lidí si Prince Harry vzal čas na komunikaci se zástupci charitativní organizace WellChild, která se stará o děti a mladé lidi se zdravotním postižením.

.

Vnuk Alžběty II podporoval rodiče a opatrovníky kojence, který byl na pokraji smrti, stejně jako se sestrami, kteří kolem pandemie pracují téměř přes noc.

Britové se zeptali prince, jak probíhá jeho izolace ve Spojených státech, jak mu Harry s láskou řekl.

„K tomu je mnoho pozitiv, jako například možnost trávit čas se svou rodinou, tolik času, že se za to dokonce cítíte provinile. Jste prostě rádi, že se můžete směje na podlaze,“ řekl princ Harry.

.

Ale zřejmě jedenáctiměsíční syn Archie nedovolí, aby se jeho manželka nudila. Jak řekl táta: „Jedno 11měsíční dítě stačí!“

Slavný Brit navíc řekl, že on a Meghan Markle přísně dodržují karanténu.

.

Karanténa samozřejmě přiměla prince Harryho, aby přemýšlel o mnoha otázkách, které předtím předtím neprovedl.

„Je to všechno o morálce. Pokud je morálka vysoká, probudíte se a myslíte si, že se blíží nový den a vaše rodina je blízko, to je v pořádku.

.

Samozřejmě se bojíme toho, co by se mohlo stát, ale tolik věcí se vymklo kontrole že jsme si náhle uvědomili, jak jsme v tomto světě byli malí, “dodal princ Harry.

Share