Kate Middletonová a princ William poskytli dojemný videohovor: Přiznali se, jaké zprávy skrývají před dětmi

Kate Middleton a princ William pokračují v potěšení svými rozhovory a videozprávami. Dnes se například manželé stali hosty ranní show BBC – Snídaně v pátek, jejímž hlavním tématem (podle očekávání) byl koronavirus.

Vévoda a vévodkyně z Cambridge oznámili zahájení charitativní kampaně Every Mind Matters, jejíž premiéra se uskuteční v pondělí, a také poděkovali zdravotnickému personálu království za jejich práci.

.

„National Health Service a všichni, kdo pracují v popředí, se v posledních týdnech stali nejlepšími zpravodaji. Dělají úžasnou práci, díky níž jsou jejich profese ještě více respektovány a čestnější.

To je jeden z hlavních pozitivních bodů, které lze vyvodit z podobné situace,“uvedla vévodkyně.

Přiznala také, že během koronaviru musela podvádět své děti, George a Charlotte: když mnoho britských dětí odpočívalo během velikonočních svátků, musely pokračovat ve studiu doma v Anmer Hall:

„Neříkejte dětem, ale ve skutečnosti jsme před nimi skrývali zprávy o svátcích. Cítíme se velmi vážně“.

.

Prince William označili domácí vzdělávání za „zábavné“ a také popsali jeho reakci na pozitivní test COVID-19, který jeho otec, princ Charles, měl:

Během mého života měl můj otec mnoho infekcí v plicích, nachlazeních a podobně. Když jsem se o viru dozvěděl, pomyslel jsem si: „Pokud to někdo dokáže porazit, bude to on.“

.

„Otec měl velké štěstí, příznaky nemoci, které ukázal slabě. Bylo pro něj těžké změnit svůj život a zpomalit, odmítnout chodit na čerstvý vzduch.

Samozřejmě jsem se o něj velmi bál, lidé v jeho věku jsou ohroženi. Ale po rozhovoru s lékaři, s ním osobně, jsem se trochu uklidnil. Hlavní věc je, že je nyní zdravý“.

Během rozhovoru princ poznamenal, že v karanténě je velmi důležité zůstat doma, ale je také důležité neztratit kontakt se svými blízkými.

Share