„Stačí vám levná houbička“: Žena sdílela snadný trik na voňavé prádlo

Jednoduchý, ale důmyslný trik bude užitečný pro ty, které po praní prádla suší v bubnové sušičce. Vše, co potřebujete, je obyčejná čisticí houba a klimatizace.

Paní Dee, profesionální uklízečka, sdílela tuto radu se světem. Mnoho žen v domácnosti, které si po zaschnutí chtějí užít příjemnou vůni prádla, jí poděkují.

Paní Dee říkala, že ve službě musela často umývat ručníky a ložní prádlo, ale vůně věcí po tom, co byla v sušárně, ji vždy rozrušila. A konečně přišla na to, jak zajistit, aby veškeré sušené prádlo naplnilo dům příjemnou vůní.

.

Všechno geniální je jednoduché!

Bloggerka hovořila podrobně o svém životním hacku na svém Instagramu. Mikroblog paní Dee zveřejnila podrobné pokyny vysvětlující krok za krokem, co dělat.

.

Podle podnikání žena, spolu s prádlem, dála houbu navlhčenou v klimatizace s vaší oblíbenou vůní v sušičce. Na nějaký čas vloží žínku do nádoby s příjemnou vůní kapaliny a poté ji jemně stlačí houbou a odešle ji do sušičky.

Výsledek, jak paní Deeová poznamenává, ohromí každého, kdo se jí poradí! A to opravdu je! V komentářích k videu uživatelé webu píší, že se jedná o skvělé řešení problému, jak se zbavit nepříjemného zápachu povlečení.

Mnohé děkují ženě za sdílení jejích zkušeností a obdivují, jak finančně přístupný každý přichází s jejím životním hackem!

.

Budete také mít zájem naučit se žehlit oblečení. Možná jste neslyšeli o mnoha jemnostech tohoto důležitého procesu.

“Vyzkoušela jsem ten trik a je úžasný… Už nikdy se nevrátím k vonným ubrouskům! Děkuju,”
napsalа jedna diskutérka.

.

“Už nikdy jinak! Moc jsem si tenhle trik oblíbila a používám ho teď u každé várky. Řekla jsem o něm své mámě a ta ho teď používá také,” upřímně se radovalа další sledující.

.

Share