„Navzdory všemu, co se děje, v baseballové čepici se nepláče“: Tom Hanks zveřejnil první fotografii z izolace

Hollywoodský herec Tom Hanks se svou manželkou potěšili fanoušky alespoň společnou fotografií.

„Cítili jsme se trochu unavení, jako by jsme byli nachlazení, a trochu nás bolelo po těle“.

Hanks se vede dobře, ale varuje, že pro některé může být nemoc velmi závažná. Herec přesto povzbudil všechny tím, že řekl, „Každopádně si pamatujte, že navzdory všemu, co se děje, v baseballové čepici se nepláče“.

Rita sdílela stejný snímek na svém profilu a připsala: „Jsme vděční za všechny modlitby, lásku a podporu. Znamená to pro nás mnoho a posiluje nás to.“

Take Rita Wilson vytvořila speciální seznam skladeb „Karanténa“.

Hvězdný pár byl v Austrálii infikován koronavirem. Tom a Rita jsou nyní izolovaní a pod dohledem lékařů. Wilson se rozhodla vytvořit exkluzivní seznam skladeb pro ty, kteří byli v karanténě. Řekla to na své Twitter stránce.

Herečka se rozhodla nějak pobavit životy lidí izolovaně. Aby toho dosáhla, sestavila speciální seznam skladeb.

Den předtím hvězda požádala fanoušky, aby jí s tím pomohli. Kdokoli by mohl navrhnout píseň, kterou by chtěl přidat do seznamu Rity.

„Chci vytvořit seznam v Spotify pro lidi, kteří jsou v karanténě. Něco, co může souviset s izolací?

.

Možná mi můžeš poslat nějaké písničky, které můžu přidat? Co bychom také měli nazvat? Karanténní sbory?“ napsala v publikaci Rita.

Sbírka písní, která obsahovala 32 skladeb a trvala déle než dvě hodiny, se rozhodla nazvat „Karanténa“. Zahrnuje jak klasické skladby, tak současné hity.

Share