„Je to můj zmařený sen“: Olena Zelenská přiznala, jaké to je být paní prezidentovou

První dáma Ukrajiny Olena Zelenská v rozhovoru pro australský pořad 60 minut Austrálie vyzvala svět, aby nezapomínal na brutální válku, kterou rozpoutalo Rusko proti Ukrajině.

První dáma Ukrajiny Olena Zelenská/ Zdroj: YouTube

Manželka ukrajinského prezidenta Volodymyra Zelenského v rozhovoru s australskou novinářkou Sarah Abo vysvětlila, proč je tak důležité podporovat Ukrajinu.

Válka na Ukrajině/ ilustrační foto/ Zdroj: facebook.com

„Je to válka světonázorů. Na jedné straně je ruský agresor, na druhé straně jsou Ukrajinci, kteří chrání ty, které milují,“ uvedla Olena Zelenská.

První dáma Ukrajiny Olena Zelenská/ Zdroj: YouTube

Manželka ukrajinského prezidenta Volodymyra Zelenského přiznala, že na roli první dámy nebyla připravena. „Bohužel neexistují žádné knihy, které by se dalo přečíst a pochopit, jaké to je být manželkou prezidenta,“ řekla.

Válka na Ukrajině/ ilustrační foto/ Zdroj: facebook.com

Zelenská v komentáři pro časopis Vogue zdůraznila, že její sny jsou zničeny, jako sny všech Ukrajinců.

Pak promluvila o zničeném letadle An-225 Mrija: „Je to letadlo, na které jsme byli hrdí… Je to také můj zmařený sen,“ uvedla ukrajinská první dáma.

První dáma Ukrajiny Olena Zelenská/ Zdroj: YouTube

První dáma hovořila i o tom, jak její děti žijí ve válečných podmínkách. „Žijí jako všechny děti na Ukrajině. V prvních dnech se ptali, kdy to skončí. Obvykle se v tuto dobu naše rodiny snažily naplánovat, co budou dělat na Vánoce a jak oslaví Nový rok…“ dodala.

PSALI JSME: ALAIN DELON SE PO ROCE POPRVÉ OBJEVIL NA VEŘEJNOSTI: UDĚLAL TELEVIZNÍ ROZHOVOR S PREZIDENTEM ZELENSKÝM

PŘIPOMÍNÁME: SLAVNÝ HUDEBNÍK ZASLAL MANŽELCE ZELENSKÉHO DOPIS, VE KTERÉM RADIL, JAK UKONČIT VÁLKU NA UKRAJINĚ: TA MU OSTŘE ODPOVĚDĚLA

Share