„Jsi světlo na konci tunelu“: Václav Kopta a Simona Vrbická jsou spolu neuvěřitelných 39 let. Kdy mezi nimi přeskočila jiskra

Herec a hudebník Václav Kopta a jeho manželka, herečka Simona Vrbická tvoří pár už 39 let. Jsou spolu šťastní, asi před dvaceti lety se jim narodily dvě dcery. Každý z nich ale jinak popisuje okamžik, kdy mezi nimi přeskočila jiskra. Píše o tom server Stars24.cz.

Příští rok manželé oslaví 40. výročí. Tvoří jeden z nejstabilnějších párů v českém showbyznysu.

Václav Kopta poznal svou manželku při studiu na Pražské konzervatoři, kde studoval hudebně dramatický obor. V roce 1998 se jim narodila dcera Františka a v roce 2001 dcera Jana.

Manželé jsou spolu šťastní, ale každý z nich mluví jinak o okamžiku, kdy se zamilovali.

Simona Vrbická v pořadu 7 pádů Honzy Dědka prozradila, že ji její spolužačka pozvala domů k Václavovi. Tehdy hráli stolní tenis, ale nedívali se do očí, protože se báli.

Herec ale mluvil o jiné situaci, která nastala ráno po jednom večírku. Podle něj to bylo na Žižkově a tehdy svítilo slunce.

Uviděl její blond vlasy, byl fascinován její krásou. „Vypadala jako anděl,“ řekl Václav Kopta. Zeptala se ho, jestli si nechce zahrát pexeso. Podle něj to byl okamžik, kdy se zamiloval. „Tam já jsem pochopil, že jsi světlo na konci tunelu,“ dodal Kopta.

PSALI JSME: „NEMŮŽU BÝT SPOKOJENĚJŠÍ“: URŠULA KLUKOVÁ SLAVÍ 81. NAROZENINY. CO BY SI PŘÁLA ZA DÁREK

PŘIPOMÍNÁME: RICHARD GENZER OTEVŘENĚ PROMLUVIL O ROZVODU SE SVOU MANŽELKOU A PROZRADIL, JESTLI PLÁNUJE NÁVRAT SHOW TELE TELE

Share