Richard Genzer otevřeně promluvil o rozvodu se svou manželkou a prozradil, jestli plánuje návrat show TELE TELE

Bavič a herec Richard Genzer poskytl rozhovor, ve kterém promluvil o návratu pořadu Tele Tele a také o rozvodovém řízení s jeho manželkou, se kterou nežije již deset let. Píše o tom web tn.nova.cz.

Genzer přiznal, že neví odkud se v něm bavičství vzalo. V rodině to prý neměl a přišlo to prostě časem. „Mě bavilo tancování a nikdy jsem neměl ambice, že bych byl nějaký bavič,“ uvedl s tím, že o herectví vůbec nikdy neuvažoval, ale pak nastal zlom.

Richard Genzer / Zdroj: youtube.com

Richard s úsměvem vzpomíná dobu, kdy společně s Michalem Suchánkem a Veronikou Žilkovou natáčel pořad Tele Tele. Bylo to prý velmi zábavné, protože mohli dělat vše, co jen chtěli. Nyní by to prý nešlo, protože by je každý za tyto vtipy žaloval.

„My jsme tehdy říkali nějaká sprostá slova, dneska je říkají v Parlamentu, takže už není co parodovat,“ s humorem poznamenává bavič a dodal, že politici nyní parodují sami sebe.

Richard Genzer / Zdroj: youtube.com

Genzer prozradil, že s Michalem Suchánkem přemýšlel o obnovení show, ale pak si to rozmysleli, protože doba je jiná a nemělo by to úspěch. To ale neznamená, že by to jednou mohli zkusit, protože něco v záloze ještě mají.

Herec se svou manželkou Lindou Finkovou nežije již deset let, ale jsou stále v manželství. Genzer však říká, že konečně začalo rozvodové řízení a oba jsou v pohodě.

Linda Finková a Richard Genzer/Zdroj: extra.cz

„Geňa“ před časem randil s Pavlou Kalinovou, se kterou se rozešel a pak se k ní znovu vrátil. Teď ale řekl, že vztah mezi nimi znovu skončil. Nakonec Genzer zavtipkoval, že už je starý a dožije to se svou matkou.

PSALI JSME: HANYCHOVÁ PREZENTOVALA SPOLEČNÝ INSTAGRAMOVÝ ÚČET SE SOUKUPEM: CO PÁR PRO SVÉ FANOUŠKY PŘIPRAVUJE

PŘIPOMÍNÁME: „NEMŮŽU BÝT SPOKOJENĚJŠÍ“: URŠULA KLUKOVÁ SLAVÍ 81. NAROZENINY. CO BY SI PŘÁLA ZA DÁREK

Share