„Je zamilovaná až po uši“: Monika Bagárová prý už není sama. Kdo je její partner

Monika Bagárová chodila několik let se slavným MMA bojovníkem Makhmudem Muradovem, ale letos se partneři rozešli. Nějakou dobu byla zpěvačka sama, neměla žádný vztah. Server eXtra.cz ale píše, že podle jeho informací je už zamilovaná.

Její nová láska má pocházet z Karlových Varů. Jedná se o podnikatele s iniciály L. L. Partneři se prý už několikrát společně objevovali na veřejnosti.

Monika Bagárová / Zdroj: youtube.com

„Je to strašně moc vážné. Monika je zamilovaná až po uši. Už došlo i na seznámení s rodiči,“ řekl pro eXtra.cz anonymní zdroj z okolí zpěvačky.

Monika Bagárová / Zdroj: youtube.com

Zmíněný server píše, že partneři společně přišli na akci Tempus Design. Zdá se, že Monika Bagárová je znovu šťastná a užívá si života.

Monika Bagárová / Zdroj: tv.blesk.cz

Jejím bývalým partnerem byl MMA bojovník Makhmud Muradov, se kterým začala chodit v roce 2019. Na jaře 2020 se jim narodila dcera Rumia. Loni o Vánocích se partneři rozešli, pak se dali zase dohromady, ale jim to už nevyšlo.

PSALI JSME: „TO JSEM NECHTĚL“: ZTRACENÉHO SROVNÁVAJÍ S GOTTEM. PROČ MU TO NENÍ PŘÍJEMNÉ

PŘIPOMÍNÁME: „KDYBYCHOM SE ROZVEDLI, JDU SAMA DO SVĚTA“: MARIE RŮŽIČKOVÁ ODTAJNILA DETAILY PŘEDMANŽELSKÉ SMLOUVY. CO PROZRADILA

Share