Geny se nezapřou: Bohuš Matuš se pochlubil, jak zpívá jeho malá dcera Natálka a zveřejnil její vystoupení

Bohuš Matuš je velmi talentovaný zpěvák a jeho dcera Natálka rozhodně zdědila hudební sluch po svém otci. Zpěvák se pochlubil, jak zpívá jeho malá dcera, video zveřejnil na YouTube.

Bohuš Matuš / Zdroj: youtube.com

Koncem roku 2020 se Bohuš Matuš stal otcem. V roce 2021 se oženil se svou partnerkou Lucií. Nyní si manželé užívají rodičovství.

Prvním slovem malé Natálky bylo podle něj „táta“. Teď už mluví hodně a navíc začala zpívat. Šťastný otec byl příjemně překvapen.

Bohuš Matuš s manželkou Lucií / Zdroj: tv.blesk.cz

„Co se týče zpěvu, v repertoáru už má hity jako Komáři se ženili, Pec nám spadla, Pojedeme na luka, až kukačka zakuká a podobně,“ řekl pro eXtra.cz Bohuš Matuš.

Dodal, že Natálka začala zpívat i anglicky. Zpěvák zveřejnil video na svém YouTube kanálu, jeho fanoušci si mohli poslechnout, jak jeho dcera zpívá.

Bohuš Matuš / Zdroj: youtube.com

Malá Natálka je také talentovaná a možná v budoucnu bude zpívat nejen doma nejen pro rodiče. Bohuš Matuš prozradil, že jí zpívá odmalička, navíc holčička muziku vyžaduje.

PSALI JSME: JAK DNES VYPADÁ VLASTIMIL HARAPES: 76 LETÝ HEREC PROZRADIL, PROČ SE DRŽÍ V ÚSTRANÍ A CO HO TRÁPÍ

PŘIPOMÍNÁME: „NEMŮŽU JÍT PRACOVAT DO LIDLU. JE TO TĚŽKÉ“: MARIE RŮŽIČKOVÁ SI HLEDÁ PRÁCI. PROZRADILA, CO BY CHTĚLA DĚLAT

Share