„Nemůžu jít pracovat do Lidlu. Je to těžké“: Marie Růžičková si hledá práci. Prozradila, co by chtěla dělat

Marie Růžičková v minulosti chtěla mít vlastní školku. Investovala do toho spoustu peněz a vynaložila spoustu energie, ale tento projekt se jí nepodařilo realizovat. Teď také nechce sedět doma, chce pracovat. Promluvila o tom v rozhovoru pro eXtra.cz.

Manželka slavného hokejisty Vladimíra Růžičky je vyučenou cukrářkou, ale kdysi chtěla mít vlastní školku. Problematická však byla spolupráce se ženou, která byla ředitelkou. Po nějaké době se již nechtěla tomuto projektu věnovat.

Marie Růžičková pak tuto školku prodala a nelituje toho. Před časem pracovala také jako distributorka. Rozhodla se ale dát výpověď a důvodem pro takové rozhodnutí nebyly peníze, nelíbilo se jí, že „do toho dávala větší úsilí, než dostávala zpátky“.

Nechtěla ale říct, v jaké firmě pracovala. Teď si hledá práci, před dovolenou o tom mluvila se známými. Podle ní by však práce měla být trochu na úrovni. Zatím je nezaměstnaná, ale doufá, že se tato situace brzy změní.

„Nemůžu jít pracovat do Lidlu. Je to těžké. Chtěla bych ale něco dělat, nechce se mi sedět doma,“ řekla pro eXtra.cz Marie Růžičková.

Investovat do nějakého nového projektu nechce, protože má strach. Proto by ráda pracovala v nějaké firmě. Její manžel dříve nechtěl, aby pracovala, ale teď o tom diskutují.

Myslela si, že by mohla rozvážet nějaké zboží, ale Vladimír Růžička s tím nesouhlasil. Dodala, že má ještě jeden nápad, a to otevřít si vlastní kosmetický salon. Zatím si ale není jistá, zda je to dobrý nápad, protože jejich rodina žije v Chomutově.

Psali jsme:Spory v rodině Petra Suchoně kvůli druhému dítěti: „Je mi čtyřicet a opravdu se na druhé dítě necítím“

PSALI JSME: “JESTLI NĚKOHO MILUJU TAK JE TO JAROMÍR“: HRDLIČKY HANYCHOVÁ A SOUKUP OPUSTILI EVROPSKÝ KONTINENT. PRVNÍ REAKCE FANOUŠKŮ

PŘIPOMÍNÁME: PAVLA TOMICOVÁ UPOZORNILA NA PODVOD: NĚKDO ZNEUŽIL JEJÍ FOTKY. CO PODVODNÍCI UDĚLALI

Share