„Adam se narodil až z třetího těhotenství“: Jak Lucie Vondráčková přišla o dceru Elišku a proč o tom nikdo nevěděl

Asi mnozí z vás ví, že Lucie Vondráčková má dva syny, které porodila Tomášovi Plekanci. Většina fanoušků ale ani netuší, že zpěvačka měla také dceru Elišku, o kterou přišla. O to víc si nyní váží Matyáše a Adama. Píše o tom web onlyu.cz.

„Když se narodil Matyáš, moc jsme si přáli druhé dítě. Adam se ovšem narodil až z třetího těhotenství,“ v minulosti říkala Vondráčková, která ale nechtěla prozradit detaily. O těch ale promluvil rodinný přítel.

Lucie Vondráčková/Zdroj: youtube.com

Kamarád, který byl blízký s Lucií a Tomášem uvedl, že pár pojmenoval holčičku Eliškou, ale v 6. měsíci těhotenství zpěvačka porodila mrtvé miminko. Loučení bylo velmi bolestivé poté, co lékaři povolili Vondráčkové strávit jednu noc s Eliškou.

Překonat tu ztrátu Vondráčková prý dokázala díky tomu, že již měla syna, jinak by se s tím zřejmě nesmířila do konce života.

Lucie Vondráčková / Zdroj: youtube.com

Přítel mimo jiné dodal, že o těhotenství skoro nikdo nevěděl a pár to celou dobu tajil. Pak Lucie ale přiznala, že se to opravdu stalo a holčička měla jméno Eliška.

Veřejnost se informaci dozvěděla v době, kdy zpěvačka už s Plekancem netvořila pár. Tomáš nyní žije s Lucií Šafářovou a mají již dvě společně děti.

Tomáš Plekanec / Zdroj: youtube.com

Lucie také vzkázala všem ženám, že pozitivní těhotenský neznamená, že vše dopadne dobře, proto o svých těhotenstvích nikdy nechtěla hlásat kolem sebe.

PSALI JSME: „NÁS LIDI JAKO PÁR MILUJÍ“: AGÁTA HANYCHOVÁ JE PŘEKVAPENÁ, JAK NA NI SE SOUKUPEM LIDÉ REAGUJÍ

PŘIPOMÍNÁME: PEKAROVÁ ADAMOVÁ KRITIZOVALA BABIŠE, ŽE MLUVÍ JAKO PUTIN: „KAMPAŇ ANTIBABIŠ LIDEM SLOŽENKY NEZAPLATÍ,“ ŘEKLA SCHILLEROVÁ

Share