„Nespravedlivé jsou příjmy a platy“: Hanychová otevřeně promluvila o současné situaci. Kdo by podle ní měl být celebritou

Agáta Hanychová nedávno řekla, kdo by podle ní měl být celebritou. Modelka a moderátorka se však za celebritu nepovažuje. Píše o tom server Sedmička.týden.cz.

Možná je pro některé lidi nepříjemné, že o nich píší média, chtějí s nimi mluvit novináři a že je fotí. Agáta Hanychová ale chtěla být slavná a věděla, jak se její život změní, pokud se tak stane.

Agáta Hanychová / Zdroj: youtube.com

V pořadu Agáta Jaromíra Soukupa řekla, že pokud chce být někdo slavný, musí „najít něco, co ještě není“. Takový člověk by podle ní musel zaujmout trh. Například když jí bylo 18 let, myslela si, že v Česku ještě není dívka, která by „dělala průs**y“.

„Bohužel jsme asi jako celebrity braní, ale já si tak nepřipadám,“ řekla Agáta Hanychová. Současnou situaci považuje za hloupou.

Jaromír Soukup a Agáta Hanychová / Zdroj: youtube.com

Celebritami by podle ní měli být lidé, kteří pro společnost udělali něco velmi užitečného. Mohli by to být lidé, kteří vymysleli nějaké léky nebo lékaři.

Její partner Jaromír Soukup s ní souhlasil. Agáta dodala, že nespravedlivé jsou i příjmy a platy, lékaři by podle ní měli dostávat víc než například „kdejaký hokejista v Kladně“.

Agáta Hanychová / Zdroj: youtube.com

Jaromír Soukup na její slova reagoval slovy, že pokud mluví o Jaromíru Jágrovi, tak si myslí, že by legendární hokejista měl brát hodně. Předpokládá ale, že slavný sportovec nic nebere, protože je to jeho hokejový klub.

Mezi umělci však Agáta uznává za celebritu Jiřinu Bohdalovou. Její partner byl překvapený. Upozornil na to, že starší lidé samozřejmě Jiřinu Bohdalovou znají, ale mladí lidé podle něj spíše znají například Agátu Hanychovou.

Jaromír Soukup / Zdroj: youtube.com

„Já bych řekl, že Bohdalovou zná tak osm lidí z deseti, mladší lidi ji třeba tolik znát nebudou. Takže máte známost skoro stejnou,“ řekl Jaromír Soukup. Agáta s tím ale nesouhlasila, s legendární herečkou se nemůže srovnávat.

PSALI JSME: „JE TO CELÉ JEDEN VELKÝ PODVOD“: ROZČÍLENÉ EWA FARNA, MONIKA ABSOLONOVÁ A JITKA ČVANČAROVÁ HODLAJÍ BOJOVAT. PROČ SE K TOMU ROZHODLY

PŘIPOMÍNÁME: DAGMAR HAVLOVÁ PŘEKVAPILA: HEREČKA LEŽELA NA SCHODECH A PTALA SE FANOUŠKŮ NA NOUZOVÝ VÝCHOD

Share