Andrej Babiš zuří po zrušeném setkání s voliči v Třeboni: proč mu policie doporučila schůzku přerušit

Andrej Babiš určitě očekával jiný výsledek po setkání se svými voliči ve Třeboni. Schůzka byla totiž přerušena a na policii nahlásili atentát. Na setkání také dorazil velký počet odpůrců expremiéra. Informuje o tom web tn.nova.cz.

Bývalý předseda vlády v úterý měl zaplánovanou cestu do Jindřichohradecka v rámci Potkej se s Andrejem Babišem. V Třeboni se ale setkání nepovedlo a pořadatelé ho museli zastavit.

Andrej Babiš / Zdroj: youtube.com

„Policie nám doporučila, abychom z Třeboně odjeli, protože tam byl nahlášený atentát,“ prohlásil politik s tím, že policie mu sdělila, že není schopna účastníky akce v tuto ochránit.

Andrej Babiš / Zdroj: youtube.com

Do Třeboně kromě voličů Andreje Babiše dorazilo i mnoho jeho odpůrců, kteří různými způsoby přerušovali jeho vystupování. Kromě toho na plakátech expremiérovi poukazovali na datum 12. září, kdy začne hlavní líčení v kauze Čapí hnízdo.

Opoziční poslanec nakonec dodal, že musel policii uposlechnou a místo setkání opustit. Babiš podotkl, že jeho odpůrci házeli na karavan různé věci a byli agresivní. Dle jeho slov situace byla vyhrocená.

Případem se nyní zabývá policie a detaily by měly být známe ve středu.

Psali jsme:Ester Janečková se pochlubila rozkošným miminkem v náručí: „Všechno nejlepší, Krištofe“

PSALI JSME: KALOUSEK PROZRADIL, JESTLI MU CHYBÍ VELKÁ POLITIKA A KOHO BY MOHL PODPOŘIT V PREZIDENTSKÝCH VOLBÁCH

PŘIPOMÍNÁME: ČEŠI LETOS PRAVDĚPODOBNĚ NEDOSTANOU PENÍZE NA PLYN, ALE JEN NA ELEKTŘINU: KOLIK BY MOHLA DOMÁCNOST DOSTAT PENĚZ

Share