Fanoušci Evy Holubové ji ostře kritizují: „Zklamala jste mnoho vašich příznivců“

Volba prezidenta je nyní nejdiskutovanějším tématem. Za pár dní už budou všichni vědět, kdo se stane novou hlavou státu. Mnozí celebrity už řekly, koho podporují. Herečka Eva Holubová na svých sociálních sítích napsala, že bude volit generála ve výslužbě Petra Pavla.

Eva Holubová / Zdroj: youtube.com

Eva Holubová se v posledních dnech věnuje volbě prezidenta, je to podle ní velmi důležité. V minulosti prohlásila, že podporuje generála ve výslužbě, který byl předsedou vojenského výboru NATO.

Před pár dny zveřejnila na Instagramu fotku, na které měla na sobě trochu neobvyklé oblečení. Na tričku je napsáno “Václav Havel”, na hlavě měla kšiltovku s nápisem „Generál“.

Eva Holubová / Zdroj: youtube.com

Své fanoušky pozvala na Staroměstské náměstí. Herečka napsala, že současná situace jí tak trochu připomíná rok 1989.

Lidé začali její příspěvek komentovat. Někteří její fanoušci s ní souhlasili, také podporují Petra Pavla a budou ho volit v pátek a sobotu. Ostatní lidé ji začali ostře kritizovat.

Eva Holubová / Zdroj: youtube.com

Někteří uživatelé sociální sítě ji dokonce uráželi a nadávali jí. Někteří občané také nechápali, jak souvisí Petr Pavel s bývalým prezidentem Václavem Havlem, podle jejich názoru nemají nic společného.

„Václav Havel se obrací v hrobě,“ napsala jedna žena. „Václav Havel není to samé jako generál,“ uvedla další. „Zklamala jste mnoho vašich příznivců,“ dodala další sledující.

Eva Holubová / Zdroj: youtube.com

„To jste opravdu ztratili všichni rozum a nevadí najednou nikomu komunistický rozvědčík apod.? Jak říká Jiřina Bohdalová. Svět je nemocný,“ reagoval jeden uživatel sociální sítě.

PSALI JSME: SCHNEIDEROVÁ SE DOSTALA POD PALBU KRITIKY: „AŽ PŘIJDE DO TUHÉHO, TAK VY VŠICHNI, RÁDOBY CELEBRITY, FRNKNETE PRYČ,“ REAGUJÍ NĚKTEŘÍ FANOUŠCI

PŘIPOMÍNÁME: FELIX SLOVÁČEK BRZY OSLAVÍ 80. NAROZENINY: CO PŘIPRAVIL PRO FANOUŠKY

Share