Bouřlivé klubové mládí Kate Middletonové: Na internetu se objevily vzácné fotky vévodkyně

Ze stovek a tisíců různých fotografií Kate Middletonové na internetu našel uživatel TikTok @danideeeee1 několik docela zajímavých. To jsou fotky z večírků v klubu z let 2006 až 2008.

Kate Middleton / Zdroj: focus.ua

V polovině roku 2000 byly kluby Boujis nebo Mahiki oblíbeným místem pro královské jednotlivce a blízké lidi, kde si objednali šampaňské, vodku a koktejly z mučenky. Ve tři hodiny ráno opouštěli kluby a kolem nich se hemžili paparazzi. Na jedné fotce z těchto nocí Kate tančí s princem Williamem. Na druhé se snaží zakrýt obličej před kamerami v londýnské ulici. Na další — je v autě, její tváře jsou zarudlé a tvář má otřesený výraz.

Kate Middleton v mládí / Zdroj: vogue.ua

Fotografie z klubového období jejího života, po absolvování univerzity a před zasnoubením s následníkem britského trůnu, však působí jako vizuální kapsle času.

Kate Middleton v mládí / Zdroj: vogue.ua

Na těchto fotografiích je Kate oblečení módní a odpovídá kánonům 2000: jedná se o topy s páskem, masivní náhrdelníky, vysoké boty a bronzer aplikovaný na kůži. To neznamená, že měla špatný vzhled. Ve skutečnosti měla přesně takový vzhled, jaký by měla obyčejná dvacetiletá dívka po cestě do klubu. A na to vše měla Kate plné právo.

Kate Middleton v mládí / Zdroj: vogue.ua

Je skvělé, že tato videa a fotografie existují. Všichni jsou nadšeni takovou Kate, jaká je dnes: manželka, matka, vévodkyně, filantropka a příklad pro mnoho žen. Ale v době, kdy si mnozí z nás dovolují zveřejňovat na sociálních sítích pouze „značkové“ fotky, je třeba si uvědomit, že fotky z večírků existují i u těch nejuznávanějších tváří. Koneckonců, je to zcela normální.

Kate Middleton v mládí / Zdroj: vogue.ua

PSALI JSME: “VSTOUPILA JSEM DO NOVÉ ETAPY SVÉHO ŽIVOTA”: ZPĚVAČKA DEBBI SE VDALA. KDO Z CELEBRIT PROPALIL JEJÍ SVATBU

PŘIPOMÍNÁME: “UŽ NIKAM NEPOLETÍME”: AGÁTA HANYCHOVÁ PROZRADILA, CO PLÁNUJE DĚLAT NA ZBYTEK PRÁZDNIN. PROČ SE VRACÍ DO ČESKA SAMA

Share