„Brzy ze mě bude rozvedený muž“: Roman Šebrle promluvil o osobním životě a prozradil, jestli už někoho má

Roman Šebrle znovu řádil a nyní a jeho pozornosti neunikla žádná kráska během představení podzimního programového schématu jeho domovské televize Prima. Teď to už ale nebude muset vysvětlovat své manželce Evě, se kterou se rozvádí a jejich vztah je u konce. Bývalý sportovec promluvil o rozdělování majetku a jak řízení probíhá. Píše o tom web extra.cz.

Před čtyřmi roky se na stejné párty Šebrle ukázala se sličnou sekretářkou. S tou si před hosty zatančil a někam ji odvezl taxíkem.

Roman Šebrle / Zdroj: youtube.com

Následující den olympionik musel vysvětloval, co se stalo a posypával si hlavu popelem. Za svůj alkoholový přešlap se všem omluvil. Tehdy se ještě zdálo, že manželka Romanovi odpustila a manželství ustálo.

Časem se ale vztahy manželů zhoršovaly a nakonec vše končí rozvodem páru. Nyní tak vypadá, že za několik týdnů Šebrle bude znovu svobodný.

Roman Šebrle / Zdroj: youtube.com

„Rozvod je těsně před dokončením. Brzy ze mě bude rozvedený muž,“ uvedl bývalý sportovec s tím, že soud rozhodne už během několika týdnů.

Roman také podotkl, že řízení probíhá v klidu a s manželkou se na všem domluvili. Týká se to i výchovy dětí, o které se budou oba stále naplno starat.

Roman Šebrle/Zdroj: instagram.com

Nakonec Šebrle přiznal, že už někoho má a dodal, že je vždy šťastný. Pak ale začal tuto informaci zlehčovat, protože asi pochopil, že řekl víc než měl.

PSALI JSME: „NAROZENINY MÉ KAMARÁDKY BYLY TOU NEJKRÁSNĚJŠÍ OSLAVOU“: DAGMAR HAVLOVÁ UKÁZALA LUXUSNÍ OSLAVU NAROZENIN MODELKY POLÁČKOVÉ

PŘIPOMÍNÁME: “JÁ NEPOTŘEBUJU DOVOLENOU“: LUCIE BÍLÁ PROZRADILA, PROČ SI VOLNA NEUŽIJE

Share