„Narozeniny mé kamarádky byly tou nejkrásnější oslavou“: Dagmar Havlová ukázala luxusní oslavu narozenin modelky Poláčkové

Modelka Zuzana Augustin Poláčková luxusně oslavila své narozeniny a akce se zúčastnilo mnoho celebrit. Dorazila například Dagmar Havlová, Karel Vágner starší nebo Monika Babišová. Píše o tom web tn.nova.cz.

40. narozeniny Poláčková oslavila na Nymbursku na loveckém zámku Bon Repos. Takovou oslavu ale Česko už dávno nevidělo.

Bývalé přítelkyni Karla Vágnera mladšího přišlo popřát mnoho známých osobností včetně bývalé první dámy.

„Narozeniny mé kamarádky byly tou nejkrásnější oslavou, jakou jsem letos zažila,“ uvedla Dagmar Havlová na sociálních sítích a popřála modelce Poláčkové mnoho štěstí. Havlová přidala několik snímků, na kterých je vidět, jak si všichni užívají.

Hosté se během oslavy dobře bavili a bylo vidět, že Poláčková je s pořádáním akce spokojená. Modelka poděkovala všem, kdo na oslavu dorazil a mimo jiné sdílela mnoho videí, jak si hosté oslavu její kulatin užili.

Narozeninová oslava byla sladěna v modrobílých barvách. Stejné zabarvení měl i obrovský dort, který by se hodil na nějakou velkou svatbu.

Oslava narozenin Zuzany Augustin Poláčkové / Zdroj: instagram.com

Nechyběla zde ani manželka expremiéra Monika Babišová a Karel Vágner starší přítomným zazpíval několik svých hitů.

PSALI JSME: “JÁ NEPOTŘEBUJU DOVOLENOU“: LUCIE BÍLÁ PROZRADILA, PROČ SI VOLNA NEUŽIJE

PŘIPOMÍNÁME: MAKHMUD MURADOV NEMŮŽE DO ČESKÉ REPUBLIKY: MONIKA BAGÁROVÁ PROMLUVILA O SITUACI, KDY JEJÍ EXPARTNER NEMŮŽE VÍDAT DCERU RUMINKU

Share